У Києві ВНЗ фальсифікував документацію

СБУ викрила керівництво медичного вишу на протиправному зарахуванні іноземних студентів

У Києві ВНЗ фальсифікував документацію

Служба безпеки України викрила керівництво одного з приватних вищих навчальних медичних закладів столиці на протиправному зарахуванні на навчання іноземних студентів. Про це повідомили у прес-службі відомства.

Зокрема, у Службі безпеки зазначили, що керівництво одного з медичних вишів через приватну фірму підшукувало студентів, які не склали іспити на початкових курсах навчання, і за 3-7 тисяч доларів зараховували їх на старші курси.

«Зловмисники підробляли офіційні документи навчальних медичних закладів, у тому числі тих, що залишилися на тимчасово окупованих терористами територіях. За іншою схемою, вони фальсифікували документацію про нібито навчання іноземців у Криму, для зарахування відразу на третій курс», - йдеться в повідомленні.

Під час обшуків у приміщеннях навчального закладу, офісі та за місцем проживання фігурантів справи оперативники Служби безпеки України виявили 56 паспортів іноземних громадян, документи для зарахування та навчання студентів, електронні пристрої з листуванням, що доводять проведення оборудки, а також велику суму грошей в іноземній валюті.

За фактом правопорушення відкрито кримінальне провадження.

СБУ ініціює перевірку документів усіх раніше зарахованих до навчального закладу іноземних студентів. Триває досудове слідство.

Освіта.ua
19.01.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Владимир Белый
А повідомити який саме ВНЗ - це як вищий рівень поваги до закону?
DOCENT
Для Владимир Белый: Згідно даних ІС.КОНКУРС в м.Києв є ДВА університети в назві яких є слово медичний: 1) Національний медичний університет імені О.О. Богомольця 2) Приватний вищий навчальний заклад "Київський медичний університет УАНМ" Також є дві академії: 4) Національна медична академія післядипломної освіти імені П.Л. Шупика 3) Приватний вищий навчальний заклад "Міжнародна академія екології та медицини" http://vstup.info/2016/i2016o27.html
Коментувати