Osvita.ua Вища освіта вища освіта в Україні
Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Михайло
Отримував соціальну стипендію як студент - інвалід.Середній бал по сесії становить : 4.Тепер через тупість міністерства соцпполітики залишуся без стипендії,в них аргумент те що я отримую пенсію
Наталія
Для юля: взагалі -то, ніхто не заважає студентам -інвалідам навчатися так, щоб отримувати академічну стипендію... А соціальну допомогу вони і так отримують. Є, наприклад, діти, які й того не мають (наприклад, якщо вони виховуються одинокою матір’ю)
Коментувати
Carter Collins
Чи є потребують фінансової допомоги? Видаємо позику на 2% з інтересом ставка, якщо ви зацікавлені, зв’яжіться з нами по електронній пошті: (Cartercreditunionoffer.link@gmail.com) для більш докладної інформації. * Комерційні кредити. * Персональні кредити. * Бізнес-кредити. * Інвестиції Кредити. * Розвиток кредити. * Придбання кредитів. * Будівельні кредити. * Бізнес-кредити і багато іншого: Г-н Картер Коллінз
Irina Finyak
Де можна дізнатися про принципи нарахування стипендій,як формуються рейтинги?
Іван
Сервер Верховної Ради теж продублював Постанову з помилками...
лена
Самая последняя инфа по стипендии - www.lawportal.com.ua/poluchenie-stipendii.html
Volodya
А стипендія для осіб які начаються ВВНЗ якось змінилась?
Максим
А є офіційна інфа, чи стипендії нові будуть уже цієї зими, чи з наступної сесії? Відколи нараховуватимуть "по-новому", так би мовити?
12
Для Максим: З лютого
Коментувати
Світлана
Мало того, що з помилками написали, то ще й не зазначили категорії осіб, які мають право отримувати соціальну стипендію, які документи для цього потрібно подати і т.п.
student
Ничего не нашла о принципе начисления стипендии. Более понятно здесь http://zno.erudyt.net/samoe-glavnoe-o-stipendii-2017/
Дарья
А если у меня мать вдова имею ли я право на социальную стипендию?
Іванна
Для Дарья: Ні, напівсиротам немає пільг зовсім.
Анастасия
А если переселенец иполучаешь пенсию по утрате, на социальную можно рассчитывать?,если есть такие выплаты от государства?
Коментувати
Inna
У тексті помилка: "для студентів ВНЗ III-IV рівня акредитації, наукових установ, які навчаються за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр», «спеціаліст» або «магістр», крім тих, що навчаються за спеціальностями (спеціалізаціями), для яких встановлюються академічні стипендії у підвищеному розмірі – 1400 гривень на місяць." а треба: "для студентів ВНЗ III-IV рівня акредитації, наукових установ, які навчаються за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр», «спеціаліст» або «магістр» за спеціальностями (спеціалізаціями), для яких встановлюються академічні стипендії у підвищеному розмірі – 1400 гривень на місяць".
Іван
Для Inna: Ця ж помилка на сайті Кабміну... неуважні в нас законотворці...
Коментувати
Пэця
Стипендии уже больше пенсий пенсионеры скоро массово побегут учитmся? мажоры рева и розенко совсем нюх потеряли?
Розенко
Для Пэця: А навіщо нам 7.5 мільйонів совків? Вони за нас не голосували а голосують за клятих комуністів і регіоналів. А от студенти це наше майбутнє, саме вони будуть виборцями і патріотами.
Олена
Для Розенко: Не думаю, що після такої "реформи" стипендій, в результаті якої більшість студентів стипендію взагалі отримувати не будуть, хтось буде голосувати за діючу владу.
AirsofteR
Для Пэця: лол, а нічого, що вищі стипендії будуть за рахунок того, що половина студентів з них взагалі злетить? І до чого тут пенсії? Аби ляпнути...
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!