Osvita.ua Вища освіта Студентські стипендії - 2017: кому і скільки?
Студентські стипендії - 2017: кому і скільки?

Урядом визначено розміри академічних та соціальних студентських стипендій

Студентські стипендії - 2017: кому і скільки?

Кабінет Міністрів України з подальшим доопрацюванням прийняв постанови, що визначають порядок виплати стипендій студентам українських вишів у 2017 році. Міністерству освіти і науки доручено за участі Мінсоцполітики та Мінфіну доопрацювати пропозиції студентства щодо механізму виплати академічних стипендій.

Відповідно до урядових постанов, розмір мінімальної ординарної (звичайної) академічної стипендії складає:

  • для учнів професійно-технічних навчальних закладів – 415 гривень на місяць;
  • для студентів ВНЗ I-II рівня акредитації, які навчаються за освітньо-кваліфікаційним рівнем «молодший спеціаліст» або «бакалавр», крім тих, які навчаються за спеціальностями (спеціалізаціями), для яких встановлюються академічні стипендії у підвищеному розмірі – 830 гривень на місяць;
  • для студентів ВНЗ I-II рівня акредитації, які навчаються за освітньо-кваліфікаційним рівнем «молодший спеціаліст» або «бакалавр» за спеціальностями (спеціалізаціями), для яких встановлюються академічні стипендії у підвищеному розмірі – 1056 гривень на місяць;
  • для студентів ВНЗ III-IV рівня акредитації, наукових установ, які навчаються за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр», «спеціаліст» або «магістр», крім тих, що навчаються за спеціальностями (спеціалізаціями), для яких встановлюються академічні стипендії у підвищеному розмірі – 1100 гривень на місяць;
  • для студентів ВНЗ III-IV рівня акредитації, наукових установ, які навчаються за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр», «спеціаліст» або «магістр», крім тих, що навчаються за спеціальностями (спеціалізаціями), для яких встановлюються академічні стипендії у підвищеному розмірі – 1400 гривень на місяць.

Розмір соціальної стипендії для учнів професійно-технічних, студентів вищих навчальних закладів, наукових установ з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також учнів, студентів, які в період навчання у віці від 18 до 23 років залишилися без батьків:

  • для учнів професійно-технічних навчальних закладів – 1000 гривень на місяць;
  • для студентів вищих навчальних закладів, наукових установ – 2000 гривень на місяць.

Розмір соціальної стипендії для осіб, які мають право на призначення соціальних стипендій на підставі нормативно-правових актів, якими встановлені державні пільги і гарантії для окремих категорій громадян (крім тих, що зазначені у пункті 2 цих розмірів):

  • для учнів професійно-технічних навчальних закладів – 377 гривень на місяць;
  • для студентів вищих навчальних закладів I-II рівня акредитації, які навчаються за освітньо-кваліфікаційним рівнем «молодший спеціаліст» або «бакалавр» – 750 гривень на місяць;

для студентів вищих навчальних закладів III-IV рівня акредитації, наукових установ, які навчаються за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр», «спеціаліст» або «магістр» – 1000 гривень на місяць.

Освіта.ua
10.01.2017

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ірина
Подскажите, пожалуйста,где сказано какой проходной бал должен быть. Сын сдал на средний бал 4,6 и стипендию не назначили, имеет статус переселенца.
Анастасия
Могу ли я получать соц, стипендию как переселенец, если я получаю пенсию по утрате кормильца?
Янчик
Статья скомуниздина отсюда: www.lawportal.com.ua/poluchenie-stipendii.html
Катя
А підвищена стипендія буде?
Антон
А інвалідам I-III груп більше соціальних степендій не будуть виплачувати?
Михайло
Для Антон: Ні
Коментувати
Михайло
Отримував соціальну стипендію як студент - інвалід.Середній бал по сесії становить : 4.Тепер через тупість міністерства соцпполітики залишуся без стипендії,в них аргумент те що я отримую пенсію
Carter Collins
Чи є потребують фінансової допомоги? Видаємо позику на 2% з інтересом ставка, якщо ви зацікавлені, зв’яжіться з нами по електронній пошті: (Cartercreditunionoffer.link@gmail.com) для більш докладної інформації. * Комерційні кредити. * Персональні кредити. * Бізнес-кредити. * Інвестиції Кредити. * Розвиток кредити. * Придбання кредитів. * Будівельні кредити. * Бізнес-кредити і багато іншого: Г-н Картер Коллінз
Irina Finyak
Де можна дізнатися про принципи нарахування стипендій,як формуються рейтинги?
Іван
Сервер Верховної Ради теж продублював Постанову з помилками...
лена
Самая последняя инфа по стипендии - www.lawportal.com.ua/poluchenie-stipendii.html
Volodya
А стипендія для осіб які начаються ВВНЗ якось змінилась?
Максим
А є офіційна інфа, чи стипендії нові будуть уже цієї зими, чи з наступної сесії? Відколи нараховуватимуть "по-новому", так би мовити?
12
Для Максим: З лютого
Коментувати
Світлана
Мало того, що з помилками написали, то ще й не зазначили категорії осіб, які мають право отримувати соціальну стипендію, які документи для цього потрібно подати і т.п.
student
Ничего не нашла о принципе начисления стипендии. Более понятно здесь http://zno.erudyt.net/samoe-glavnoe-o-stipendii-2017/
Дарья
А если у меня мать вдова имею ли я право на социальную стипендию?
Іванна
Для Дарья: Ні, напівсиротам немає пільг зовсім.
Анастасия
А если переселенец иполучаешь пенсию по утрате, на социальную можно рассчитывать?,если есть такие выплаты от государства?
Коментувати
Inna
У тексті помилка: "для студентів ВНЗ III-IV рівня акредитації, наукових установ, які навчаються за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр», «спеціаліст» або «магістр», крім тих, що навчаються за спеціальностями (спеціалізаціями), для яких встановлюються академічні стипендії у підвищеному розмірі – 1400 гривень на місяць." а треба: "для студентів ВНЗ III-IV рівня акредитації, наукових установ, які навчаються за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр», «спеціаліст» або «магістр» за спеціальностями (спеціалізаціями), для яких встановлюються академічні стипендії у підвищеному розмірі – 1400 гривень на місяць".
Іван
Для Inna: Ця ж помилка на сайті Кабміну... неуважні в нас законотворці...
Коментувати
Пэця
Стипендии уже больше пенсий пенсионеры скоро массово побегут учитmся? мажоры рева и розенко совсем нюх потеряли?
Розенко
Для Пэця: А навіщо нам 7.5 мільйонів совків? Вони за нас не голосували а голосують за клятих комуністів і регіоналів. А от студенти це наше майбутнє, саме вони будуть виборцями і патріотами.
Олена
Для Розенко: Не думаю, що після такої "реформи" стипендій, в результаті якої більшість студентів стипендію взагалі отримувати не будуть, хтось буде голосувати за діючу владу.
AirsofteR
Для Пэця: лол, а нічого, що вищі стипендії будуть за рахунок того, що половина студентів з них взагалі злетить? І до чого тут пенсії? Аби ляпнути...
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!