Проректор вишу столиці затриманий за хабар

Київська прокуратура зафіксувала факт одержання проректором вишу хабара на суму 25 тисяч гривень

Проректор вишу столиці затриманий за хабар

Слідчими прокуратури міста Києва та працівниками Департаменту захисту економіки Національної поліції України затримано на одержанні хабара першого проректора Київської державної академії водного транспорту ім. гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного. Про це повідомили у прес-службі столичної прокуратури.

Проректор вимагав 25 тис. гривень від громадянина за сприяння в зарахуванні його на ІІ курс заочної форми навчання при переведенні до академії з іншого вищого навчального закладу.

Службовця затримано «на гарячому» одразу після одержання ним другої частини обумовленої суми грошових коштів, а саме 18 тис. гривень.

Відомості про вчинене правопорушення внесено до ЄРДР за ч. 3 ст. 368 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою). Тривають першочергові слідчі дії.

Освіта.ua
05.01.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
викладач
Четвертий день новині. А де цей "плач Ярославни", де скарги, що хабарники у ВНЗ проходу не дають? Ось бачите, таки ловлять нечесних викладачів на хабарах. Треба тільки захотіти, проявити наполегливість, звернутись по допомогу до правоохоронців. Бо ці ваші "стогони" без конкретних дій - то обман самих себе. Підсвідомо вас ця ситуація влаштовує, бо, начебто, вас примушують давати хабара, хоч ви і самі не проти...