Україна отримає позику на енергоефективність вишів

Кошти спрямують в українські виші для ефективного цільового використання ресурсів

Україна отримає позику на енергоефективність вишів

Між Україною та Європейським інвестиційним банком підписано угоду про залучення коштів, які будуть спрямовані на допомогу українським університетам ефективно використовувати енергоресурси.

Зокрема, в рамках реалізації проекту «Вища освіта. Енергоефективність та сталий розвиток» Україні буде надано позику 160 млн євро.

Реалізація проекту відбуватиметься за рахунок різних заходів і робіт, спрямованих на енергозбереження та оптимізацію управлінських процесів енергоспоживання. За його підсумками університети-учасники мають досягти найвищих освітніх та дослідницьких стандартів, покращити власну матеріальну базу та значно знизити рівень енергоспоживання.

У Міністерстві освіти зазначають, що проект буде розділений на 2 етапи: заходи з енергоефективності у 147 будівлях 7 університетів та придбання обладнання наукових лабораторій для університетів, що будуть обрані відповідно до критеріїв ЄІБ.

Участь у першому етапі проекту візьмуть НТУ «Львівська політехніка», Полтавський національний технічний університет ім. Кондратюка, Чернігівський національний технологічний університет, Сумський державний університет, Національний педагогічний університет ім. Драгоманова, НТУ «Харківський політехнічний інститут» та Вінницький національний технічний університет.

Відбір вищих навчальних закладів, що братимуть участь в другому етапі проекту, буде оголошений найближчим часом, після затвердження умов конкурсу.

Освіта.ua
21.12.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Admin
За яким критерієм відбиралися перші 7 університетів?