Україна просуватиме освітні послуги в Індії

Індія зацікавлена поширювати інформацію про вищу освіту в Україні серед своїх громадян

Україна просуватиме освітні послуги в Індії

Індія зацікавлена поширювати інформацію про можливості навчання в Україні серед своїх громадян. Про це на зустрічі з міністром освіти Лілією Гриневич сказав посол Республіки Індія Манодж Кумар Бхарти.

За словами посла, планується провести інформаційну кампанію серед індійських громадян, в рамках якої розповідатимуть про можливості навчання у вищих навчальних закладах України.

Також він зазначив, що нещодавнє відкриття сайту Українського державного центру міжнародної освіти, на якому іноземні абітурієнти можуть знайти повну інформацію щодо освіти в Україні, є дуже важливим, адже це дає можливість зменшити кількість посередників між абітурієнтами та закладами освіти в інших країнах.

Інформаційна кампанія має допомогти більшій кількості потенційних студентів отримати можливість без посередників навчатися в Україні.

«Ми дуже зацікавлені в тому, щоб більше іноземних студентів отримувало освіту в Україні, побічно пізнаючи нашу культуру і встановлюючи нові міжкультурні зв’язки», - зазначила Лілія Гриневич.

Також пан Манодж Кумар Бхарти розповів, що Індія може розглянути можливості для підвищення кваліфікації українських вчителів, зокрема щодо підвищення рівня знання англійської мови.

У ході зустрічі сторони обговорили підписання нової угоди про співпрацю між МОН та Міністерством розвитку людських ресурсів Республіки Індія.

«Для нас така угода буде суттєвим кроком вперед на шляху до продуктивної співпраці у сфері освіти і науки. Вона допоможе окреслити конкретні пріоритети співпраці та спільно розвиватися в рамках цих важливих галузей», - підкреслила Лілія Гриневич.

Освіта.ua
15.12.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів