КУК святкує День іменинників листопада

У Київському університеті культури привітали студентів, які святкували День свого народження у листопаді

КУК святкує День іменинників листопада

У Київському університеті культури молодь завжди має змістовні студентські будні та насичене дозвілля. Сьогодні у стінах вишу вже традиційно пройшов День іменинника, який проводиться щомісяця. Для винуватців свята приготували величезний смачний торт, пригощали шампанським та влаштували незабутню концертну програму.

Аби привітати молодь, яка святкувала цього місяця свій День народження на захід завітав Михайло Поплавський, щоб від себе особисто вручити кожному імениннику листівку-поздоровлення.

«Ми продовжуємо добру традицію в університеті культури – святкування Дня іменинника. Хочу привітати вас та побажати здоров’я вам і вашим рідним, радості, натхнення, оптимізму, віри в себе та шаленого студентського кохання. Я дякую вашим батькам за те, що виховали таких талановитих, активних, добрих та креативних дітей. Живіть на позитиві! Головне, щоб вам хотілося хотіти!», – привітав студентів Михайло Поплавський.

Скориставшись нагодою, молодь КУК привітала Михайла Поплавського з його Днем народження, який він відзначав напередодні.

Організатори заходу підготували для іменинників багато цікавих сюрпризів, конкурсів, музичні привітання.

Найактивніші студенти, що брали участь у конкурсах, отримали особливу валюту – «культурики», яку в результаті змогли обміняти на призові сертифікати.

Свої найщиріші вітання висловив іменинникам і ректор Київського університету культури Володимир Пилипів.

Подібні заходи є надзвичайно важливими для молоді, вони формують корпоративний та командний дух!

Дізнатись більше

Освіта.ua
01.12.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вова
Крутяк, университет культуры умеет удивить, еще нигде подобных мероприятий я не встречал. Так держать !
vosk_ua
Останнє фото. Чому майже всі зігують?
Наташа
Для vosk_ua: Молодёжь сейчас так танцует. Что вы общего нашли ,очень странно
Коментувати
vosk_ua
КУК - это преступная схема Поплавка. Контрактники идут в КУК, бабло от контрактников четыре года идут КУКу, т. е. Поплавскому и Ко в карман, и на пятый курс их переводят в государственный КНУКИМ. Государство недополучает миллиарды - а Поплавский пользуется дополнительным источником профита и проводит свой юбилейный 1000-й "прощальный" концерт.
Василий Шмындрук
Для vosk_ua: А в нашій банановій коаїні, усі схеми злочинні. За що не візьмись - кримінал. Генеральний прокурор Луценко говорить, що у нас є мафія бурштинова, лісова і земельна. А про митну, судову, прокурорську, педагогічну, медичну, військову, налогову і т.д. і т. п. мафії, він просто не ризикує відверто говорити. А ректор Поплавський набудував свої ресторани вздовж траси Одеса-Київ виключно на гроші, які заробив "читаючи лекції".
Андрей
Коррупционная схема описана ловко, только сведения то фальшивка! Все на своем месте, частный есть частный, а госучреждение - госучреждение. К чему такая суматоха!? Студенты вроде не жалуются, последнее время только и слышу о грандиозных событиях в КУК. Этот университет прям бежит к лидерской позиции)
Миша
Вы условия университета КУК видели вообще в глаза ? Студенты хоть и платят за обучение, но эти деньги не сливаются непонятно куда, а идут на развитие образования и на элементарные вещи, таких как: проекторы, компьютеры и тд и тп.
Коментувати
Мама Татьяна
А я первый раз узнаю о таком мероприятии. Дочка проучилась четыре года в КУКе, сейчас, поступила в КНУКИМ на пятый курс, день рождения в ноябре, а на таких праздниках не была, никто не сообщал и не приглашал. Всё это очередная картинка.