Студенти УБС пройшли тижневу практику в ЄС
PR

Університет банківської справи забезпечує практичну підготовку студентів у закордонних закладах

Студенти УБС пройшли тижневу практику в ЄС

Студенти Університету банківської справи повернулися з Польщі, де проходили практику у Познанському відділенні найбільшого банку Центральної та Східної Європи PKO BP SA. Також студенти побували у Варшаві, де взяли участь у IV з'їзді студентської молоді "Ближче до демократії» та побували на  цікавих тренінгах та воркшопах.

За словами доцента кафедри банківської справи УБС Наталії Дунас, впродовж тижня студенти мали змогу детально ознайомитись з діяльністю банківської установи, зустрілися з працівниками та регіональним директором банку PKO BP SA Петром Кушнереком, побачили, як лідери польського ринку залучають та обслуговують своїх клієнтів. А ще були тренінги з маркетингу, цікаві зустрічі та дискусії, підведення підсумків практики і вручення сертифікатів.

Кожна така поїздка стає цінним досвідом, вважає ректор Університету банківської справи Тамара Смовженко, адже студенти мають змогу поспілкуватися та вивчити досвід провідних банківських установ, знайомляться з інноваціями на європейському фінансовому ринку та налагоджують корисні контакти, які стають незамінними у майбутньому.

Університет банківської справи вважає пріоритетом саме практичну підготовку студентів у закордонних установах, каже проректор з навчально-виховної роботи та міжнародного співробітництва  Університету банківської справи Олексій Другов.

«Щорічно понад 80 студентів УБС мають змогу пройти навчально-наукове і практичне стажування у країнах ЄС: Німеччині, Польщі, Латвії, Литві, Чехії. В усіх випадках приймаюча сторона покривала витрати студентів на навчання, а для частини студентів витрати фінансувались програмою академічної мобільності Еразмус +. У цьому випадку вони мали змогу вчитись у відомих європейських університетах, отримуючи при цьому стипендію 750-850 євро на місяць», - повідомив Олексій Другов.

Щодо новинок цього року, то університет став першим ВНЗ, який досягнув домовленості про практичне стажування у Польському Фонді гарантування вкладів фізичних осіб, де кращі студенти УБС зможуть ознайомитись з провідним досвідом роботи європейських установ, що здійснюють регулювання фінансових ринків.

Освіта.ua
01.12.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олексій Другов
Молодці! Євроінтеграція починаємо із себе)) Окрема подяка керівництву банку PEKAO BP SA - давнім друзям і партнерам за таку чудову можливість. Наступна практика в Любліні весно, хто хоче поїхати - усім гарно вчитись і вивчати мови