Уряд створив центр з питань програми "Горизонт 2020"

Центр забезпечуватиме вирішення питань, що виникають при реалізації проектів програми

Уряд створив центр з питань програми "Горизонт 2020"

Кабінет Міністрів утворив координаційний центр з питань виконання Рамкової програми "Горизонт 2020". Відповідну постанову було прийнято на засіданні уряду 30 листопада.

Рішення про створення координаційного центру прийнято з метою ефективного вирішення проблемних питань, що виникають під час реалізації проектів програми "Горизонт 2020".

"Координаційний центр забезпечуватиме швидке та ефективне вирішення проблемних питань, які виникають під час реалізації проектів програми "Горизонт 2020", сприятиме врахуванню інтересів українських учасників програми, стане платформою для вироблення узгодженої позиції і діяльності органів влади у сфері реалізації програми "Горизонт 2020" в Україні", - зазначила міністр освіти Лілія Гриневич, коментуючи рішення уряду.

Документом також утворено Комісію з відбору представників та експертів до Програмних комітетів Рамкової програми, що відповідають за формування тематики досліджень, які фінансуються в межах програми.

В Кабінеті Міністрів зазначили, що комісія створюється для того, щоб провести демократичний та прозорий відбір представників України до Програмних комітетів Рамкової програми.

Як відомо, минулого року Україна стала асоційованим членом Програми "Горизонт-2020". На сьогодні українські вчені є учасниками 61 міжнародного консорціуму-переможця і їхня частка в бюджетах проектів перевищує 11,5 млн євро.

Освіта.ua
30.11.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів