У Києві пройде конференція ELForum 2016
PR

У Києві відбудеться перша Всеукраїнська конференція з розвитку онлайн-навчання ELForum 2016

У Києві пройде конференція ELForum 2016

15 грудня 2016 року у Києві відбудеться масштабний освітній захід - перша Всеукраїнська конференція з розвитку дистанційного навчання Elearning Forum in Ukraine 2016.

Організатором заходу виступає платформа eTutorium. В рамках конференції вона збере сотні представників освітньої сфери — навчальні центри, ВНЗ, незалежних тренерів, викладачів, авторів і розробників курсів, коучів, консультантів — усіх, хто зацікавлений у впровадженні нових технологій онлайн-навчання.

Робота ELForum 2016 буде складатися з 2 потоків: «Дистанційне навчання як бізнес» та «Корпоративне онлайн-навчання». Участь у них візьмуть більше 200 учасників з усієї України. Учасники отримають найсвіжішу інформацію, можливості і практики зі світу дистанційного навчання. Перед слухачами виступлять 20 спікерів — топових експертів сфери elearning індустрії.

Організатори планують продуктивний нетворкінг: готується спеціальна зона для живого обміну ідеями, досвідом, думками, неформального спілкування та корисних знайомств. Для найактивніших учасників заходу передбачені подарунки від організаторів і партнерів.

Що отримають учасники?

  • інсайти, стратегії та кейси по запуску і масштабуванню проектів онлайн-навчання;
  • керівництва до дії: перехід із офлайна в онлайн, розробка і масштабування онлайн-курсів, маркетингове просування і створення воронки продажів освітніх проектів та багато іншого;
  • передові технології та інструменти у сфері дистанційного навчання, впровадження яких гарантовано дасть поштовх будь-яким освітнім проектам.

Для тих, хто не зможе приїхати, щоб побачити все, що відбувається в elearning індустрії, буде організована професійна мультикамерна онлайн-трансляція.

Дата: 15 грудня 2016 р.

Місце: Київ, Готель Premier Hotel Rus.

ЗАБРОНЮВАТИ УЧАСТЬ

Освіта.ua
24.11.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Dima
Я поступав в Польщу через https://entrant.eu/ru/ ціна послуг нижча чим в інших фірм + допомогли з уими формальностями