В Україні планують розробити Policy Paper

В Національному агентстві із забезпечення якості освіти придумали як боротись з плагіатом

В Україні планують розробити Policy Paper

Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти розробить та запровадить Policy Paper для здобувачів ступенів вищої освіти, який має сприяти боротьбі з плагіатом і дотриманню принципів академічної доброчесності. Про це, за результатами зустрічі з представниками антиплагіатної громадської ініціативи «Дисергейт», повідомив голова агентства Сергій Храпатий.

Передбачається, що Policy Paper стане документом, в якому надаватимуться рекомендації щодо уникнення плагіату під час написання бакалаврських та магiстерських робіт у вишах, а також кандидатських і докторських дисертацій.

За словами Храпатого, у США та багатьох європейських країнах існують такі документи, що мають одночасно рекомендацiйний i директивний характер та сприяють боротьбі з плагіатом і дотриманню принципів академічної доброчесності.

«Policy Paper стане настільною книгою кожного, хто здобуватиме різні ступені вищої освіти. Зараз багато хто не розуміє, що є плагіатом, а що ні. У цьому документі будуть надаватися чіткі рекомендації, як написати наукову роботу, щоб в ній не було плагіату. Таким чином, ми дамо всім орієнтир. Це стане вагомим кроком у боротьбі з засиллям плагіату, очищенням від тих, хто має на меті лише бездумно отримати науковий ступінь», - зазначив Сергій Храпатий.

Планується, що розробкою документа займатимуться члени Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти спільно з представниками антиплагіатної ініціативи «Дисергейт» та із залученням науковців і експертів.

Освіта.ua
22.11.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Роман
Сідайте пане Храпатий. Двійка. В Україні аж ніяк не може з’явитися «Policy Paper» як офіційний документ - в Україні державною мовою є українська! Тож і ці рекомендації теж мають бути українською, якщо це державний документ!
дурррррррацкий сайт
открываю последние комментарии, а здесь нет антивируса, закрываю рекламу,а она, гадина, на нервы действует - закроется и открывается сразу по - новой. Вероятно для того, чтобы особо не лазали ПО ЭТОМУ сайтику. Ну-ну
Дмитро Корнієнко
Для дурррррррацкий сайт: https://chrome.google.com/webstore/detail/adblock/gighmmpiobklfepjocnamgkkbiglidom?hl=uk встановіть блокіратор реклами і буде вам щастя.
спасибо.
вопрос не в том. Но... спасибо. Дома стоит, что позволяет заходить на сайт без рекламы, но тежко. Страница долго грузится, а бывает и не загружается
Коментувати