У Києві відкрито освітні виставки для абітурієнтів

Виставки «Освіта та кар’єра» та «Освіта за кордоном» нададуть відповіді на питання молоді

У Києві відкрито освітні виставки для абітурієнтів

У Києві розпочали свою роботу виставки "Освіта за кордоном" та "Освіта та кар’єра – День студента 2016". У їх роботі беруть участь більше 50 закордонних навчальних закладів з різних країн світу та провідні українські виші.

Організатори виставок запрошують старшокласників і їх батьків, студентів та інших зацікавлених осіб відвідати заходи та отримати інформацію про підготовчі програми, які пропонують навчальні заклади, рівень вимог до сертифікатів ЗНО з навчальних предметів, кар’єрні перспективи після отримання диплому тощо.

Зокрема, у виставці "Освіта та кар’єра – День студента 2016" братимуть участь провідні вищі навчальні заклади країни – Київський політехнічний інститут, Київський національний університет будівництва та архітектури, Національний медичний університет ім. Богомольця, Національний університет харчових технологій, Київський університет ім. Грінченка та інші вищі навчальні заклади.

Експозиція виставки "Освіта за кордоном" розрахована на тих, хто бажає навчатися поза межами України. Упродовж трьох днів роботи виставки українська молодь зможе ознайомитися з пропозиціями вивчення іноземних мов за кордоном, отримати актуальну інформацію про підготовчі університетські курси та дізнатися про бакалаврські і магістерські програми закордонних університетів та коледжів. Відвідувачі також матимуть змогу поспілкуватися з представниками посольств, культурних центрів та провідних українських спеціалізованих агенцій.

У цьогорічній виставці беруть участь навчальні заклади і академічні агенції з Великої Британії, Болгарії, Кіпру, Чехії, Ізраїлю, Польщі, Франції, Греції, Латвії, Литви, Естонії, Словаччини, Румунії, США та Австралії.

Традиційно великими павільйонами будуть представлені навчальні заклади Кіпру, Франції, Чехії та Польщі, що здобули популярність в Україні завдяки привабливому співвідношенню вартості та якості освіти.

Окрім того, на виставці "Освіта за кордоном" буде представлений абсолютно новий продукт від компанії "Study GURU", яка є офіційним представником навчальних закладів Малайзії в Україні.

Виставки працюють з 17 до 19 листопада у приміщенні Національного центру ділового та культурного співробітництва "Український дім" (м. Київ, вул. Хрещатик, 2) з 11. 00 до 18. 00. Вхід вільний.

Перелік учасників виставки

Освіта.ua
17.11.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів