Уряд доручив Міністерству освіти запобігати корупції

Кабінет Міністрів затвердив заходи щодо запобігання корупції в міністерствах та органах виконавчої влади

Уряд доручив Міністерству освіти запобігати корупції

Кабінет Міністрів затвердив розроблені в рамках Урядово-громадської ініціативи "Разом проти корупції" заходи щодо запобігання корупції в міністерствах та інших органах виконавчої влади. Відповідне розпорядження підписав прем'єр Володимир Гройсман.

В уряді наголошують, що відповідне рішення прийнято з метою створення ефективних механізмів запобігання корупції, зменшення впливу корупціогенних ризиків на діяльність міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, посилення громадського контролю за їх діяльністю.

У рамках ініціативи "Разом проти корупції" Міністерству освіти і науки доручено спростити процедуру ліцензування освітньої діяльності закладів вищої освіти та перевести її в електронний формат.

Також МОН має сприяти академічній доброчесності шляхом запровадження процедури перевірки дисертацій на наявність академічного плагіату.

Окрім цього, відомство має впровадити кращий європейський досвід для конкурсного відбору проектів наукових досліджень, систему електронного урядування, ефективний механізм інтерактивної взаємодії з громадянами, а також проводити ефективний державний моніторинг та громадський контроль за земельними ділянками та об’єктами державної власності, що належать до сфери управління МОН шляхом створення відкритої інформаційної інтерактивної карти таких об’єктів.

Освіта.ua
09.11.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Василий Шмындрук
Уряд доручив запобігати корупції. ---------------- Це як? Заборонив клеркам міністерства приймати транші? А хіба можна заборонити вовкам їсти овець?
Юрій
Агов... Там лінк замість розпорядження веде на сайт Apple.. Це так треба???
Василий Шмындрук
Для Юрій: Ага! Це спонсори урядовців.
Коментувати
Владимир Белый
До речі, щодо корупції у кадровій складовій: у Франції про ВСІ педагогічні вакансії знають ВСІ, кожна позиція відкрита у мережі. На їх заповнення відбувається конкурс за наперед всім відомими показниками - хто матиме більше балів, той і займе вакансію за власного бажання. Комісія не голосує, а слідкує за об’єктивністю даних претендента, котрий приймає участь у конкурсі. Колеги, вловлюєте сутність та відмінність від нашої "демократії", за якої директор "підбирає команду однодумців"?
Накипелов
Знову почнуть "сношати" вчителів за те, що отримують зарплату і нічого не роблять, а лише проводять уроки і виховують дітей, за низьку якість знань на ЗНО, за відсутність перемог на шМанах, конкурсах, паралімпіадах...
Про корупцію
Почніть з районних відділів освіти, ІППО та різних груп моніторингу. Які організовують перевірки лише в одних цілях. Відкуповуватися від них. І не робіть вигляд, що нічого не розумійте.
вчителька
Як говорять: "Нема людини-нема проблеми!" Хочу перевести цей вислів на освітянську площину: "Нама рай.відділу освіти-менше корупції в цій галузі!"
zinger
Для вчителька: А звіти хто писатиме про наші величні досягнення в галузі освіти і науки?
Коментувати