Справу екс-ректора НАУ передано до суду

У прокуратурі зазначають, що внаслідок недбалості екс-ректора держава втратила майже 9 млн грн

Справу екс-ректора НАУ передано до суду

Прокуратурою завершено досудове розслідування та направлено до суду обвинувальний акт щодо колишнього ректора Національного авіаційного університету, про це повідомляє прес-служба ГПУ.

У прокуратурі зазначають, що внаслідок службової недбалості екс-ректора державі було завдано збитків на суму майже 9 млн грн.

Зокрема, прокуратурою встановлено, що у 2007 році між Національним авіаційним університетом та будівельною компанією був укладений договір, за яким вказаному підприємству були передані функції замовника будівництва житлового будинку для освітнього закладу по вул. Михайла Донця у Солом’янському районі м. Києва.

За умовами договору, усі витрати на розробку проектної документації щодо будівництва покладалися на вказане приватне підприємство. Однак у подальшому, внаслідок незаконних дій екс-ректора, замовника будівництва замінили на іншого, а університет зобов’язали за власні кошти розробити всю проектну документацію. На це з державного бюджету було необґрунтовано витрачено майже 9 млн грн.

За результатом досудового розслідування екс-ректору повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 367 КК України (службова недбалість).

Наразі обвинувальний акт стосовно колишнього посадовця скеровано до Солом’янського районного суду міста Києва для розгляду по суті.

Освіта.ua
03.11.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів