У МОН створена комісія з питань діяльності ректорів

Міністерством освіти створено кадрову комісію з розгляду питань діяльності керівників ВНЗ

У МОН створена комісія з питань діяльності ректорів

Міністерством освіти і науки створено експертно-кадрову комісію з розгляду питань діяльності керівників вищих навчальних закладів, установ та організацій. Відповідний наказ підписаний міністром освіти і науки Лілією Гриневич.

До складу комісії включено 11 чиновників Міністерства освіти і науки. Діяльність комісії розповсюджуватиметься на вищі навчальні заклади, установи та організації, що належать до сфери управління МОН.

Основними завданнями експертно-кадрової комісії стануть розгляд питань про діяльність керівників у зв’язку з допущенням ними порушень законодавства, виконавської і фінансової дисципліни або умов контракту, а також розгляд звернень або рішень про відкликання керівників вищих навчальних закладів і державних наукових установ із займаних посад та подання рекомендації стосовно звільнення цих керівників.

Освіта.ua
03.11.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
ВНЗ
Продовження: Подібні вузи є фікцією. Обсяг держзамовлення виконується лише на папері. В вузі існують «мертві душі» як серед студентів, так і серед викладачів. Проводяться постійні ротації викладачів під час акредитації вузу. В екзаменаційні відомості вносяться неіснуючі студенти. Відбуваються корупційні махінації ректора з розкрадання бюджетних коштів у великих розмірах, невиконання ним ліцензійних вимог, ненадання якісної освіти. . До таких «успішних» навчальних закладів відносяться Дніпродзержинський державний технічний університете, Мукачівський державний університет та їм подібні Що роблять подібні ВНЗ на ланах освітнього простору України ?
ВНЗ
Нецільове використання бюджетних коштів, численні факти корупції, порушення ліцензійних вимог, порушення трудового законодавства та інші грубі порушення Пристосуванці у державного корита, ніколи із такими підходами і кришуваннями окремих внз, які мають бути закриті і забуті, не бачити нових стандартів у освіті загалом. у деяких містах України існують вузи, радше жевріють, які пожирають бюджеті кошти платників податків,котрі за відсутності студентів демонструють липову статистику успішного вишу, за відсутності студентів, невиконання ліцензійованих вимог провадять діяльність виключно для викладачів та адміністрації таких загниваючих вишів, де процвітає кругова порука, хабарництво у всіх його проявах, кумівство, своячество та корупція.
Путлер
Какие результаты работы этой комиссии или это очередная кормушка по продаже индульгенций зажравшимся ректорам которые кстати поголовно очень быстро пере красились
правда
ну і що з того? а для чого тоді в Україні діє ДІНЗ України, яка фактично абсолютно не приміняє для притягнення до відповідальності керівників порушників освітіх установ? скільки ще структур за податки українців буде створено ? нічого це не дасть. корупціонери керівники і надалі будуть вирішувати свої шкурні питання або в МОН або в ДІНЗ.