МОН вдосконалить правову базу вищої освіти

Відомством затверджений план із вдосконалення нормативної бази на 2016/17 навчальний рік

МОН вдосконалить правову базу вищої освіти

Міністерством освіти і науки затверджений план заходів із вдосконалення нормативно-правової бази вищої освіти на 2016/2017 навчальний рік. Відповідний наказ підписаний міністром Лілією Гриневич.

Згідно з документом, Міністерством освіти будуть розроблені критерії надання університетам статусу національного та положення про дослідницький університет.

Також відомством буде розроблено проект комплексної державної програми щодо забезпечення права на освіту осіб з особливими освітніми потребами.

У грудні-січні МОН презентує нову редакцію положення про поновлення, переведення, відрахування здобувачів вищої освіти та надання академічних відпусток.

Протягом наступного року триватиме робота з розроблення стандартів вищої освіти для кожного рівня вищої освіти в межах спеціальностей, затверджених постановою КМУ № 266 від 29 квітня 2015 року.

У грудні цього року буде розроблений проект постанови КМУ про затвердження нормативів чисельності здобувачів вищої освіти на одну штатну посаду науково-педагогічного працівника у ВНЗ державної форми власності.

Не пізніше січня 2017 року Міністерством освіти буде винесено на розгляд Кабінету Міністрів проект постанови щодо порядку та спеціальностей, за якими може здійснюватись атестація осіб, які здобувають ступінь магістра, у формі єдиного державного кваліфікаційного іспиту.

Виконання відповідних заходів покладено на Департамент вищої освіти МОН.

Освіта.ua
02.11.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!