У МОН закликали бізнес інвестувати в ПТО

Міністр освіти висловила сподівання на активну участь бізнесу в фінансуванні ПТО

У МОН закликали бізнес інвестувати в ПТО

Міністр освіти і науки Лілія Гриневич висловила сподівання на більш активну участь бізнесу в фінансуванні професійно-технічної освіти і покращенні її матеріальної бази. Про це вона сказала під час відкриття Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine», метою якого є популяризація робітничих професій та впровадження в систему професійної освіти кращих міжнародних напрацювань.

«Не може бути такої великої різниці між можливостями на ринку праці та тією навчальною базою, на якій ми готуємо наших випускників», - зазначила Гриневич.

Також вона подякувала працівникам професійно-технічної освіти, які у цей час готують професійні кадри для України та підтримала учасників конкурсу.

«Я хотіла б подякувати усім відважним, які прийшли на цей конкурс. Тому що він створить для вас можливості пройти ще один етап свого зростання. Я бажаю вам перемог, в першу чергу перемог над собою, бо вони дозволяють удосконалювати власну майстерність та ділитися нею з іншими учнями ваших навчальних закладів», - зазначила міністр, звертаючись до учасників конкурсу.

Конкурс триватиме з 31 жовтня по 2 листопада. Організація конкурсу професійної «WorldSkills Ukraine» здійснена за рахунок благодійних внесків.

Освіта.ua
31.10.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
ох ти ж моя ліліє
Я думаю, якщо лілії закликали інвестувати, в бізнесмені іншого виходу немає. в чергу стануть
Solomon
Это не бизнес должен инвестировать, а наши депутаты после оглашения своих доходов в е-декларации!