Для реформ потрібні гроші і бажання, - Греба

Реформи можна здійснювати при трьох складових: бажанні, грошах та науковому обґрунтуванні

Для реформ потрібні гроші і бажання, - Греба

Реформи можна здійснювати за наявності трьох складових: бажання, грошей та наукового обґрунтування їхньої реалізації. Про це, за повідомленням прес-служби МОН, під час зустрічі з курсантами Академії державної пенітенціарної служби, заявив заступник міністра освіти Роман Греба.

Зустріч відбулася в рамках Міжнародної науково-практичної конференції "Актуальні проблеми модернізації законодавства та освіти в умовах євроінтеграційного поступу України", що проходить у Чернігові.

«Я вірю в те, що наша система освіти зможе готувати якісних фахівців з новим світоглядом», - зазначив чиновник.

Освіта.ua
28.10.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Carter Collins
Мене звуть містер Картер Коллінз, Я приватний кредитор, який видає кредит приватних і корпоративних осіб. Ви були відхилені так багато банків? Чи потрібно фінансування для створення вашого бізнесу? робити Вам потрібно фінансування для розширення вашого бізнесу? Або вам потрібно персональний кредит?. зв’яжіться з нами :: cartercreditunionoffer.link@gmail.com ФОРМА DATA позичальника 1) ВАШЕ ІМ’Я: 2) Пол: 3) ВАША КРАЇНА: 4) ВАША ПРОФЕСІЯ: 5) Ваш сімейний стан: 6) ТЕЛЕФОН: 7) ЩОМІСЯЧНИЙ ДОХІД: 8) АДРЕСА: 9) МЕТА: 10) КРЕДИТНИЙ ЗАПИТ: 11) КРЕДИТНА ТРИВАЛІСТЬ: зв’яжіться з нами :: cartercreditunionoffer.link@gmail.com З найкращими побажаннями Г-н Картер Коллінз
Микола Іванович
Я б може і не коментував це повідомлення. Але слова «Я вірю в те, що наша система освіти зможе готувати якісних фахівців з новим світоглядом» мене змусили написати кілька слів про "новий світогляд". У нас в школі молода вчителька навчається на заочному відділенні одного з педагогічних університетів. Розповідає: перед екзаменом заходить вся група в аудиторію. Потім заходить викладач. Питає: зібралися всі? Староста - всі. Викладач до старости: зібрати по 300 гривнів. Зібрали. Староста віддав. Викладач гроші взяв. До старости: зберіть мені заліковки. Староста зібрав і віддав викладачу. Викладач виставив оцінки. Екзамен закінчився. Це я написав лише про один випадок. А вона розповідала про такі речі ... . Навіть слів не вистачає. І це навчають "нового світогляду"? Далеко ж ми зайдемо з таким "світоглядом".
zinger
Для Микола Іванович: Найстрашнішим є не факт вимагательства з боку викладача, а те, що всі мовчки віддали гроші. Саме наша беззубість і віра у могутність вищестоячого над нами і живить корупцію, вимагательство та нахабство чиновників. Вони мають нас за стадо овець, а себе за наших погоничів, бо ми вселили в них цю віру. Нам легше піти проти свого сумління, ніж відстоювати принципи справедливості. Це ж стосується і влади, вона завжди буде такою, якою суспільство їй дозволяє бути.
Коментувати
zinger
Безумовно методкабінети ніякої користі освітянам не приносять, їх використовують чиновники управлінь освіти для написання доповідей, статистики і іншої паперової роботи. Практично, методисти є продовженням управлінь, тільки закамуфльоване під щось нібито практичне. Така ж картина і в МОНі, який спочатку щось ліквідував, а потім організував під іншою вивіскою. Сучасна українська адміністративна система громіздка, марнотратна і тому вона так важко реформується, адже спрацьовує інстинкт самозбереження. Особливо важко йде справа на місцевому рівні, де кум, брат, сват рятують один одного як можуть. Але правда все одно візьме верх і армія дармоїдів, що присмокталась до бюджетної кормушки рано чи пізно відпаде як піявки від ноги. Правда, ще посмокчуть нас ще трохи. Головне, що ми можемо про все це говорити відкрито, а як відомо бюрократ дуже боїться розголосу та критики. Ото ж будьмо оптимістами і все буде добре, тільки не відразу!
Олекса Позняк
Для zinger: Чому не одразу? Це що метро на троєщину побудувати?Підписав наказ і ідіть шановні методисти у школу дітей учить.Ніхто не боїться розголосу -вони знають що рішення прийняте
бюрократу, как и Лиле, как и Лещенк
Для zinger: у, абсолютно ПО БАРАБАНУ огласка и критика. МНого лет воровства ими этому отличнейшее подтверждение. Так что следует думать и действовать. А болтовня - всего лишь болтовня. Это здесь для коллег следует оставлять идеи и мысли. Всё остальное - чепушинка, приносящая деньги бюрократам и . . .
Коментувати
Оксана
Бажання залишимо міністрам, гроші - вчителям, а хто мені науково обґрунтує отримання зарплати методкабінетами ?!
Олекса Позняк
Для Оксана: Я 40 лет в школе преподаю и думаю над этим вопросом - но так и не понял.Это покруче теоремы Ферма
Коментувати
Олекса Позняк
А какие деньги имела Грузия?Но она просто закрыла районо - в Украине это 20 000 нахлебников, убрала корупционную вертикаль.Греба это делать не хочет - кто ему на карман занесёт?????????? Погубят Украину проклятые корупционеры
Накипелов
Для Гриба: Так відмовся від зарплати... Працюй на громадських засадах... Проводь реФФОрми... Тебе ж для цього призначили, а ти свої прямі обов’язки не виконуєш... Лише зекам казки читаєш!!!!