МОН підтримує ідею електронних виборів у вишах

Студенти пропонують удосконалити систему електронного самоврядування у ВНЗ

МОН підтримує ідею електронних виборів у вишах

Міністерство освіти підтримає ідею студентів щодо запровадження в університетах електронної системи під час виборів до органів студентського самоврядування. Про це, під час зустрічі з представниками студентського самоврядування КНУ ім. Шевченка, повідомив заступник міністра освіти Роман Греба.

«Така ідея надзвичайно актуальна, адже за її допомогою можна домогтися відображення реального волевиявлення студентів і максимального нівелювання можливості тиску на них», - зазначив заступник міністра.

Під час обговорення студенти запропонували удосконалити систему електронного самоврядування та запровадити ідентифікацію виборців за допомогою електронного цифрового підпису. При цьому електронний цифровий підпис може містити студентський квиток або банківська карта студента.

Заступник міністра підкреслив важливість застосування механізмів електронного урядування у всіх сферах життя та зазначив, що Міністерство освіти і науки має виступити законодавцем моди у цьому питанні.

Освіта.ua
19.10.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
студрада
ой як смішно! нині в Мукачеві у педагогічному коледжі Мукачівського державного університету відбулися вибори до студради коледжу. Так от наступні результати- Сьогодні в МГПК коледжі заступницею голови студради обрали першокурсницю- внучку директора коледжа Кушніра Івана Івановича, депутата міської ради, члена фракції Єдиного Центру, команди Балоги. Не бояться так нагло фабрикувати голосування, хоча це система яка діє у самому позорному корумпованому виші краю, а педколедж є його структурним підрозділом. Уже серед першокурнсиків сіяти несправедивість, підозри та корупцію. Які з цих студентів вийдуть педагоги???