Майбутні керівники ВНЗ проходитимуть спецперевірку

Кандидати на посади з високим рівнем корупційних ризиків мають проходити спецперевірку

Майбутні керівники ВНЗ проходитимуть спецперевірку

Міністерство освіти і науки повідомило керівників вищих навчальних закладів про необхідність проведення спеціальної перевірки стосовно осіб, які претендують на зайняття посад з підвищеним корупційним ризиком, зокрема, керівників державних установ та їх заступників, призначення яких здійснюється державними органами. Про це йдеться у листі МОН, що підписаний заступником міністра - керівником апарату Романом Гребою.

У Міносвіти зазначають, що Перелік посад з високим та підвищеним рівнем корупційних ризиків був затверджений Національним агентством з питань запобігання корупції у червні 2016 року.

Відомством також надано перелік відомостей, які мають підлягати спеціальній перевірці та перелік документів, що має подавати претендент на посаду.

У разі ненадання згоди претендента на посаду спеціальна перевірка не проводиться і питання про призначення на відповідну посаду не розглядається.

У Міністерстві освіти наголосили на необхідності безумовного виконання нормативно-правових актів з питань спеціальної перевірки.

Освіта.ua
04.10.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олег, м.Ужгород
а чи стосується така вимога діючих ректорів внз? зокрема в Закарпатті УжНУ та МДУ?
длорпа
Та в нього там вся сім’я "працює" і дружина і небога у тому Дзержинському гірничому
валентин
А як же вже працюючі керівники? Які на посаду зам директора Донбаського коледжу технологій та управління (Дзержинський гірничий технікум) призначають свою доньку, яка і на работу не ходить.
Ghfdlf
а постоянные откаты как проверите или они не являются коррупцией?
Алекс
Для Ghfdlf: А какие откаты в Херсонской морской академии - не снилось никому! Знаний ноль, зато ректор - подпольный миллионер и ворюга
Коментувати