Стипендії отримають усі, хто має на них право, - прем'єр

Уряд у проекті Держбюджету передбачив збільшення видатків на оплату стипендій

Стипендії отримають усі, хто має на них право, - прем'єр

Уряд передбачив у проекті Державного бюджету на 2017 рік збільшення видатків на оплату стипендій більше ніж на 500 млн грн, що дозволить забезпечити стипендіями усіх студентів. Про це заявив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час спілкування із журналістами.

"Ми маємо сьогодні у проекті Бюджету на 2017 рік навіть збільшення видатків на оплату стипендій більше ніж на 500 млн грн. Це означає, що ми покриємо стипендіями усіх тих, хто має на них право", - заявив Гройсман.

Разом з тим, він зауважив, що потрібно збільшувати мотивацію за успіхи у навчанні, тому мають бути підсилені академічні стипендії. Також важливо захистити стипендіями тих, хто потребує цього захисту через невеликий дохід своїх родин.

У цьому контексті прем’єр-міністр висловив переконання, що Міністерство освіти і науки знайде необхідний баланс, "щоб стимулювати тих, хто має успіхи в навчанні, і захистити тих, хто потребує захисту системи".

Освіта.ua
25.09.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
human being
Еще раз так скажешь я тебя выгоню нах.. отсюда
Наталія Орлик
Навыть ця мізерна стипендыя - стимул для дітей вчитися. Всі ці розмови про студентів, яким наплювати на неї - не що інше як замовні статті перед тим як забрати в студентів і цей дохід. Не треба судити по киівським вишам, де студенти приходять на пари на своїх машинах. До того ж, те, що витворяють викладачі, виходить за всі межі - давати за один раз по 30-50 вправ, 120-200 сторінок на опрацювання (самостійно, години скоротили!) - все робиться для того, щоб студенти і не мріяли про стипендію, а здобували тільки нові болячки. Не розумію, який зиск викладачам від цього.
НАСтЯ
Для Наталія Орлик: Над студентами люблять познущатися- тому і задають стільки завдань. Це ненормально, по 200 сторінок задавати. А практика на магістратурі- по 25 підпунктів та по 50 видів документів в звіті потрібно вставити-зовсім обнагліли викладачі. На бакалаврі ще 7-8 пунктів-ще якось терпимо- та документації в рази менше. Чому міністерство не може заборонити вузам вимагати зі студентів документацію при написання дипломних та курсових робіт-вузи зовсім обнагліли, вимагають аудиторські висновки, форму 1-5, баланс, показники ліквідності, оперограми , таке відчуття, що ми працюємо там головними бухгалтерами, і нам дадуть любі документи до дипломної (та мало того ще й по двом підприємствам це все необхідно найти, а не по одному). Для чого її зовсім писати тоді, та де я цю дипломну роботу по своїй спеціальності приміню? Робиться для того, щоб студент не написав роботу а купив (300$). (Це так вчать студентів у Вінницькому фінансовому-економічному університеті на кафедрі обліку і аудиту)
Коментувати
34534
Стипендії отримають усі, хто має на них право, - прем’єр(а це право придумаємо ми- прем’єр)