Таврійський університет буде працювати у Києві

Таврійський національний університет імені Вернадського відновлює свою роботу в м. Києві

Таврійський університет буде працювати у Києві

Таврійський національний університет імені Вернадського відновлює свою роботу в м. Києві. Про це повідомили у прес-службі Міністерства освіти і науки.

Проект постанови про приєднання Університету до Академії муніципального управління, навчальна база якої зможе задовольнити потреби обох ВНЗ, наразі проходить погодження профільних міністерств.

Згідно з проектом постанови передбачено, що Університет є правонаступником усього майна, прав та обов’язків Академії (у тому числі навчального фонду і гуртожитків).

Допоки формальний процес приєднання триває, керівництво Академії погодилося надати свої лекційні аудиторії для навчання студентів Університету.

Окрім того, керівництво Академії усіляко сприяє розміщенню студентів Університету в своїх гуртожитках.

За підтримки МОН також триває робота з тимчасового розміщення студентів Університету в гуртожитках інших ВНЗ.

Оскільки процес зарахування студентів Університету тривав до 20 вересня, Міністерство освіти і науки сподівається, що найближчим часом ректорат Університету надасть свої розрахунки щодо штатного розпису відповідно до наявного контингенту студентів, які навчатимуться в Університеті.

26 вересня в Міністерстві освіти і науки відбудеться урочисте посвячення студентів-першокурсників Таврійського національного університету, а вже 27 вересня розпочнуться заняття в лекційних аудиторіях.

На території України успішно здійснюють освітню діяльність ще 15 тимчасово переміщених ВНЗ з АР Крим та Донбасу. Завдяки спільній роботі ректорів цих ВНЗ з Міністерством освіти і науки України було створено всі необхідні умови для належної організації освітнього процесу та проживання студентів і викладачів.

Освіта.ua
23.09.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ольга
Подскажите, а как же так получается, что в Академии и так не хватает мест и со второго курса студенты учатся в две смены, а сейчас будут учится в три???? А сегодня дочь "обрадовала" что за выданые студенчески 1 курсу студенты должны заплатить 174 грн, вопрос за что??? за кусочек заламинированной бумажки????
Віктор
Сепарів буде навчати.))) (Ваш коментар занадто короткий. Текст має бути не менш ніж 100 знаків.)