Osvita.ua Вища освіта Таврійський університет буде працювати у Києві
Таврійський університет буде працювати у Києві

Таврійський національний університет імені Вернадського відновлює свою роботу в м. Києві

Таврійський університет буде працювати у Києві

Таврійський національний університет імені Вернадського відновлює свою роботу в м. Києві. Про це повідомили у прес-службі Міністерства освіти і науки.

Проект постанови про приєднання Університету до Академії муніципального управління, навчальна база якої зможе задовольнити потреби обох ВНЗ, наразі проходить погодження профільних міністерств.

Згідно з проектом постанови передбачено, що Університет є правонаступником усього майна, прав та обов’язків Академії (у тому числі навчального фонду і гуртожитків).

Допоки формальний процес приєднання триває, керівництво Академії погодилося надати свої лекційні аудиторії для навчання студентів Університету.

Окрім того, керівництво Академії усіляко сприяє розміщенню студентів Університету в своїх гуртожитках.

За підтримки МОН також триває робота з тимчасового розміщення студентів Університету в гуртожитках інших ВНЗ.

Оскільки процес зарахування студентів Університету тривав до 20 вересня, Міністерство освіти і науки сподівається, що найближчим часом ректорат Університету надасть свої розрахунки щодо штатного розпису відповідно до наявного контингенту студентів, які навчатимуться в Університеті.

26 вересня в Міністерстві освіти і науки відбудеться урочисте посвячення студентів-першокурсників Таврійського національного університету, а вже 27 вересня розпочнуться заняття в лекційних аудиторіях.

На території України успішно здійснюють освітню діяльність ще 15 тимчасово переміщених ВНЗ з АР Крим та Донбасу. Завдяки спільній роботі ректорів цих ВНЗ з Міністерством освіти і науки України було створено всі необхідні умови для належної організації освітнього процесу та проживання студентів і викладачів.

Освіта.ua
23.09.2016

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ольга
Подскажите, а как же так получается, что в Академии и так не хватает мест и со второго курса студенты учатся в две смены, а сейчас будут учится в три???? А сегодня дочь "обрадовала" что за выданые студенчески 1 курсу студенты должны заплатить 174 грн, вопрос за что??? за кусочек заламинированной бумажки????
Віктор
Сепарів буде навчати.))) (Ваш коментар занадто короткий. Текст має бути не менш ніж 100 знаків.)

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!