В МОН знають, як допомогти НАУ вирішити проблеми

Комісія Міносвіти сформулювала свої пропозиції щодо вирішення проблем у НАУ

В МОН знають, як допомогти НАУ вирішити проблеми

Для стабілізації стану в університеті та для того, щоб допомогти Національному авіаційному університету вирішити проблеми у законний спосіб, комісія МОН сформулювала свої пропозиції міністру освіти і науки, які виклала у «Довідці за результатами перевірки скарг і звернень громадян, що надійшли до Міністерства освіти і науки щодо Національного авіаційного університету».

На думку членів комісії, основними причинами глибокої управлінської кризи в НАУ стали систематичні грубі порушення керівниками університету впродовж тривалого періоду часу законодавства, Статуту НАУ та службової етики, а також неефективність управлінської діяльності ректорату, що не знаходили принципової оцінки колективу університету.

Також, серед причин, що негативно впливають на імідж та репутацію університету, комісія називає відсутність дієвого контролю з боку громадянського суспільства та специфічну корпоративну культуру НАУ, яка значною мірою, успадкована ще від радянських часів. Окрім того, Наглядова рада при університеті діяла неефективно та її керівництво не сумлінно налагоджувало співпрацю з ректором НАУ.

У Міносвіти повідомляють, що впродовж травня - серпня 2016 року відбувалися відкриті засідання, під час яких комісія МОН розглянула всі скарги і звернення громадян щодо Національного авіаційного університету. Члени комісії також вивчили відповіді адміністрації університету на ці звернення, довідки Державної інспекції навчальних закладів та лист Державної фінансової інспекції.

Комісія дійшла висновку про незадовільну роботу керівництва та органів управління НАУ.

Освіта.ua
16.09.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів