До складу НАЗЯВО обрали плагіаторів, - Квіт

Сергій Квіт заявляє, що до складу НАЗЯВО дообрано членів, які є плагіаторами

До складу НАЗЯВО обрали плагіаторів, - Квіт

Екс-міністр освіти і науки Сергій Квіт заявляє, що до складу Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти 9 вересня було дообрано двох членів, у наукових публікаціях яких був виявлений плагіат. Про це він написав у своєму персональному журналі.

За його словами, у пресі з’явилася інформація про виявлений плагіат у наукових публікаціях окремих членів Агенції.

«З відкритих джерел можна довідатися про те, що довибори двох нових членів 9 вересня цього року привели до НАЗЯВО ще таку ж кількість плагіаторів: Руслана Гурака та Сергія Бондаренка. Зайвим буде нагадувати, що наявність плагіату є найбільш дошкульною професійною претензією в академічному світі», - зазначає Сергій Квіт.

Зважаючи на обставини, екс-міністр освіти, зокрема, пропонує внести до закону “Про вищу освіту” зміни, які б регламентували процедуру виборів до Національного агентства із забезпечення якості вищої та окреслювали вимоги до кандидатів, а також після внесення відповідних змін до чинного закону , наявний склад агентства розпустити й оголосити нові вибори.

Про виявлення плагіату у авторефераті дисертації новообраного члена НАЗЯВО Сергія Бондарчука, який є помічником в.о. голови Комітету Верховної Ради з питань науки і освіти Олександра Співаковського, у своєму Facebook написала і екс-перший заступник міністра освіти і науки Інна Совсун.

Зокрема, за її інформацією, теми авторефератів дисертацій Сергія Бондарчука та  його керівника Надії Коцур збігаються.

«Теми на диво збігаються, переставлені слова - але зміст… нехай подивляться фахівці. Але гірше, якщо порівняти тексти самих дисертацій (табличка в папці). 80% скопійованого тексту. Ця людина буде боротись за академічну доброчесність?….», - наголосила Інна Совсун, зазначивши, що зазначену інформацію їй надали активісти, які бояться оприлюднювати її самостійно.

Освіта.ua
13.09.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Міха
Чия б корова мичала... Плагіат - погано. Проте будучи міністром, Квіт просто на межі абсурду й комедії "тормозив" купу заяв про плагіат і про позбавлення плагіаторів ступенів, які йому передавали науковці. Були серед них і публічні корупціонери, і саме їх "героїчно" захищав нинішній правдолюб антиплагіатор.
Nedolya
Взагалі невідомо як формувався список делегатів. Хто їх обирав на цей з’їзд?
НАСтЯ
Квіта також необхідно перевірити на антиплагіат- особливо його дисертація цікавить. Може в нього теж плагіат?
Олекса Позняк
Для НАСтЯ: Настя - ти Бондарчук? Признавайся!
Коментувати