Osvita.ua Вища освіта Університет Грінченка долає кордони
Університет Грінченка долає кордони
На правах реклами

Літо-2016 виявилося для Університету плідним на договори про міжнародну співпрацю

Університет Грінченка долає кордони

Літо – це час канікул і відпусток, а значить і подорожей. Грінченківці люблять поєднувати приємне з корисним. Саме тому літо-2016 виявилося плідним на договори про міжнародну співпрацю. Університет Грінченка підписав Договір про міжнародне співробітництво із Університетом Сетон Холлу у Саут-Оріндж (Нью-Джерсі, США), Лісабонським університетом (Лісабон, Португалія) та Фондом досліджень стародавніх цивілізацій (Нью-Йорк, США).

Університет Сетон Холлу є приватним римсько-католицьким і найстарішим єпархіальним університетом у США, який був заснований у 1856 р. Сьогодні до його складу входять одинадцять вищих шкіл і коледжів, у яких навчається 5800 студентів бакалавріату та 4400 студентів магістратури. В рамках договору про співпрацю запланована реалізація спільного наукового проекту по дослідженню історії українських емігрантів у Сполучених Штатах Америки, а також організація спільних телемостів для студентів нашого Університету на історичну тематику.

Першим португальським партнером Університету Грінченка став Лісабонський університет, наукова база якого може пишатися своєю дослідницькою лабораторією, а також трьома тисячами викладачами. Серед відомих випускників Університету були: видатний поет і драматург свого часу Франсішку Са ді Міранда, голова Єврокомісії Жозе М. Д. Баррозу, нинішній і колишній президенти Португалії Жорже Сампайо та Маріу Соариша відповідно. У межах договору між університетами запланована участь у спільних науково-дослідних проектах, проведення спільних конференцій і семінарів, сприяння академічному та неакадемічному обміну науково-педагогічних працівників і студентів.

Університет Грінченка може похвалитися своєю науково-дослідною лабораторією археології, яка активно займається розкопками трипільської культури України і стала ініціатором підписання договору про співпрацю із Фондом досліджень стародавніх цивілізацій у США, директор якого з радістю зголосився підтримати науковців нашого Університету матеріально-технічною базою. НДЛ археології та Фонд досліджень стародавніх цивілізацій домовилися співпрацювати в галузі польових досліджень трипільської цивілізації, здійснювати поглиблене вивчення археологічних артефактів, організовувати спільні виставки. Метою такої діяльності є розширення знань про феномен великих поселень в Україні, посилення міждисциплінарного напряму досліджень трипільської культури й інших сторінок давньої історії України.

Такі важливі договори підтверджують цінність наукових досліджень та визнання української освіти міжнародною академічною спільнотою. Київський університет імені Бориса Грінченка усвідомлює важливість розвитку інтернаціоналізації вищої освіти і науки, і тому безперервно працює у цьому напрямку.

Освіта.ua
07.09.2016

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!