В МОН розробили положення про Раду з питань науки

МОН пропонує для обговорення проект Положення про Національну раду з питань розвитку науки

В МОН розробили положення про Раду з питань науки

Міністерство освіти і науки України пропонує для громадського обговорення проект Положення про Національну раду України з питань розвитку науки і технологій. Про це повідомили у прес-службі Міністерства освіти і науки.

Планується, що Національна рада стане постійно діючим консультативно-дорадчим органом при Кабінетові Міністрів, метою якої буде забезпечення ефективної взаємодії представників наукової громадськості, органів виконавчої влади та реального сектору економіки у формуванні та реалізації єдиної державної політики у сфері наукової і науково-технічної діяльності.

До основних функцій Національної ради буде віднесено підготовку та подання Кабінетові Міністрів пропозицій щодо формування засад державної політики у сфері наукової та науково-технічної діяльності, підготовка пропозицій щодо визначення пріоритетів розвитку науки і техніки та заходів з їх реалізації тощо.

Пропозиції та зауваження щодо тексту документа можна надсилати до 20 вересня на електронну адресу: kushnir@mon.gov.ua.

Ознайомитись з проектом Положення

Освіта.ua
05.09.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
людина
Написано дуже складно, а в чому суть роботи такої Ради та яке її практичне значення для маленького викладача, якого сьогодні обмежують практично по всіх параметрах професійної діяльності? (маю на увазі деякі ВНЗ Донецької обл.)