Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Юрий
Что сказать человек бакланоид и очень плохо что он в студенческие годы получал стипендию,мне жаль нашу страну и очень жаль что у власти такие бараны. Увы Но Товарищ сергей марченко не уважает свою страну...
007
Для Юрий: Пойдем дальше, очень жаль что он вообще был студентам и государство на этого (сами знаете кого) потратило деньги.
Коментувати
Ольга
Це ідіотизм!!! На гуманітарних напрямах, наприклад, вчитися значно легше, ніж на точних. А дати негласний наказ згори, щоб "валити" студента, то фізикою, математикою - це раз плюнути. Негласна квота на кількість певних оцінок існує. Щодо малозабезпечених - та це будь-яку довідку можна намалювати (це не стосується всіх). Господи, та коли ж то здирство закінчиться?!
ТАРАС
Для Ольга: Як Ви намалюєте цю довідку? Конкретно. Бо конкретно можна за це всю стипендію віддати і в тюрму з кимсь сісти.
007
Для Ольга: Ну если на гуманитарных легче, то к примеру выучите китайский и потом поговорим на данную тему. А вообще по поводу "учиться", вот читаю я ваш комментарий и мне совершенно ясно, что для Вас на первом месте не учеба, а зарабатывание оценок. Учатся же не ради оценок, а ради знаний и если бы у Вас был такой подход смею Вас уверить не Вы бы за преподавателями бегали, а они от Вас. Про малообеспеченных: студент проживающий в общежитии есть лицо малообеспеченное по своей сути. Почему у нас в стране так любят заглядывать в карман к родителям?
Коментувати
студентка
Сейчас торт кинули, а в следующий раз... Студенты народ отчаянный! ох, подумайте, министры и заместители, вариант один: решение должно быть максимально справедливым и социально-правильным.
Студент
Больше всего нравится проект нового бюджета на 2017 год... Всем министерствам нужно побольше денег, дефицит бешеный, особенно МВД запросили на 38% больше в сравнении с прошлым годом. Видите ли ,реформу нужно довести до конца, а сейчас доверия к полиции так же не особо,кроме внешнего приятного вида. 90 млрд гривен им нужно , а студенты ? Они переживут. Да,реформировать нужно, согласен, но не в такие сложные времена для Украины и населения. Как обычно все делают за счет бюджетников, пенсионеров и студентов, а самим бы хоть немного скинуть и вот вам свободные средства. Позор, друзья. И чем дальше , тем будет хуже. Как жаль,как жаль...
порада
Для Студент: Українські менти (в більшості, не всі, пам’ятаю справжнього Міліціонера, разом їхали у поїзді!!!), як були бандитами в погонах, так і залишилися... А, що стосується студентів, важко їм буде без стипендії. Про стимули говорити нічого...
Коментувати
олександр
Прийшли до влади, завдячуючи студентам, і тепер їх же хочуть обдерти!!!
Олег Грица
Для порада: ні не буду нічого міняти. я пишу від свого імені. я роблю скрини. мені потрібні айтішники (для допомоги доказовї бази) щоб судитися з ними. я такого ще не бачив. просто достали. на іншій гілці мій допис до 20 слів на цей час видаляєть уже 33 рази. тепер робіть висновки про демократію і свобобу слову в МОНУ.
порада
Для Олег Грица: всі українські суди куплені, як при Ющенку, Кучмі, Кравчуку... Однак прийде час, піднімуть червоно-чорні прапори, справжній колір української нації... А поки-що терпіть і бережіть себе, для майбутніх поколінь!!!
Олег Грица
Для порада: не так куплені як думають. ви просто цього боїтесь. не треба зараз про це. якщо є класні айтішники зі льова - відгукніться. мені багато не треба. тех допомога, що тут робиться на сайті. остальне я сам зроблю.
Коментувати
indigo
75% чиновників повинні працювати на громадських засадах (безкоштовно). Вивільнені кошти потрібно направити на стипендії студентів (середній 4.0 і вище за 5-бальною системою), які по-суті влаштували Революцію Гідності і вигнали банду Януковича з України. Чи в міністерствы фінансів залишилися пережитки ригіаналів?
Олег Грица
Для Elena Tarasenko: стоп. давайте по порядку. "инженерных, природоведческих и образовательных специальностей, так как на них существенные проблемы с набором." я не проти і як всі інші щоб вони мали стипендії. але поясніть мені, чому за захунок інших? ДЕРЖАВА це має забезпечувати а не "інші?", якщо Ви не зрозуміли тоді ще інакше поясню. депутати собі зарплату підняли і гроші для цього знайшли, а органам, а ін. держслужблвцям? а тепер виявляється не має мізерних грошей для студентіів. не хочу дальше писати бо видалять комент.
Олег Грица
я в шоці. видалений комент на протязі хвилини.
порада
Для Олег Грица: Змініть нік. Бажано писати анонімно. Бо при нинішній системи, якщо ти з нею не згідний, ти москаль, терорист, сепаратист... Явно не патріот.
Олег Грица
Для порада: ні не буду нічого міняти. я пишу від свого імені. я роблю скрини. мені потрібні айтішники (для допомоги доказовї бази) щоб судитися з ними. я такого ще не бачив. просто достали. на іншій гілці мій допис до 20 слів на цей час видаляєть уже 33 рази. тепер робіть висновки про демократію і свобобу слову в МОНУ.
Олег Грица
Для порада: до речі, зміна ніку тільки погіршить. потім важче доказати в суді що це саме я писав. а так вони бачать що я залишаю коменти які тупо видаляються.
Коментувати
студент
Невже у міністерстві фінансів сидять такі барани, які не знають, що стипендію отримують лише ті студенти, в яких середній бал не нижче 4,00? І для його отримання, повірте, студентові треба докласти немалих зусиль. Часто таких студентів далеко не 75%, а значно менше. Пропоновані ж зміни заберуть стимул у більшості з них вчитися. А соціальними стипендіями якраз і буде підтримуватися сірість, у багатьох випадках ще й за фальшивими довідками. Тьфу на Вас, міністерські бездарі!
Anna
Для студент: так в Шеве не только балл должен быть выше 4, там еще стипендию выдают только топ какому-то количеству студентов и балл зачастую должен быть не 4 а 4.5 а то и больше.
Коментувати
Иван Невзоров
Отримувати повинні найкращі, а ви спочатку скажіть, хто ці найкращі. Годі популізму!
Elena Tarasenko
Хочу как сотрудник Высшего учебного заведения Киева выразить свое отношения к стипендиям. На юридическом, экономическом, международных отношениях учатся дети далеко не бедных родителей. А вот на природных факультетах есть посмотреть таких детей из таких семей не поступают ведь это не престижно! И этим детям без стипендий будет очень тяжело. Т.к. родители и так ели выживают, а еще оплата общежития совсем не маленькая, проезд то же (проездной минимум 75грн.), а еще нужно кушать. А на этих факультетах очень тяжело подрабатывать т.к. очень много нужно учить и готовится к лабораторным, модулям, текущем контрольным, коллоквиумам. Такого нет ни на одном гуманитарном факультете. Поэтом государство должно таких детей не ущемлять деньгами. А наоборот поддерживать!!!!!! Ведь не каждый ученик может поступить и учится на таких факультетах!!!! Ведь всю жизнь ВСЯ промышленность держалась на таких студентах выпустниках. Не каждый ребенок может изучать такие науки. А родители таких детей то же денег зарабатывают...
Михаил
Для Elena Tarasenko: а я не згоден з вашою думкою, не потрібно проявляти жалість- гуманітарій чи інший- всі повинні бути рівними, добре вчишся - отримуй хорошу стипендію, а як ти іі витрачаєш- це інше питання. Не повинно розглядатися питання забезпеченості батьків- потрібно долати корупцію у вузах при здаванні екзаменів та враховувати психологію заможних батьків- я заплачу за екзамен, але буду хвалитися, що моя дитина вчиться на державному та отримує стипендію. Цинізм людей Украіни і не тільки полягає в тому що отримуючи 100 чи 300 млн доларів при можливості вкрасти 10 чи сто грн шляхом обману вони на це підуть. Треба поважати розум дітей та жадність олігархів та депутатів і чиновників кртрі підтримують та пишуть закони.
Иван Невзоров
Для Elena Tarasenko: Я студент юридичного факультету із небагатої сім’ї, вчуся на бюджетні кошти, на навчання дійсно потрібно дуже багато коштів, т.к поїздки на турніри, конкурси, конференції і.т.д. їх потребують, без стипендії я б не міг собі цього дозволити. Тому не слід ставити студентів юридичних, міжнародників та економістіїв як якихось багатіїв, серед нас є і студенти з небагатих сімей.
олександр
Для Elena Tarasenko: Якщо Ваші студенти так само "грамотно" пишуть, то їм стипендія не світить, перепрошую!
Коментувати
indigo
Український народ не підтримує ситуацію, коли 100% народних депутатів, працівників міністерства фінансів та інших чиновників отримують зарплату в повному обсязі просто тому, що вони чиновники, незважаючи на бездіяльність, ігнорування сесій, прийняття антинародних законів і нормативних актів, кнопкодавство... Це неправильно, просто смішно – ми утримуємо всіх чиновників за рахунок платників податків. Тому ми будемо підтримувати кращих, а всі інші 75% будуть працювати на громадських засадах. Слава Україні!!! Студентам слава!!!
123
Для indigo: Підтримую!
Коментувати
N.
Отже, дехто подасть фальшиву довідку, що його родина є малозабезпеченою (А внаш час це явище розповсюджене), буде вчитися як-небудь і при цьому отримувати стипендію. А дитина з бідної родини, яка немає зв’язків (і відповідно родина не є малозабезпеченою!), добре вчиться і не буде отримувати стипендію. Це ті пріоритети, за які стояв майдан, це вже покращене майбутнє? Дякую! А в Євопі так само ненавидять студентів? Ну що ж, шановне студентство, мабуть, слово за вами!
ТАРАС
Для N.: Дитина з бідної родини має бути малозабезпеченою і без зв’язків. Розберіться, що це таке малозабезпеченість і як ця допомога підраховується. А тоді конкретно. А підробляють і паспорти, і інші документи.
Мама
" малозабезпеченість" считается на основании справок о легальной з/п и о составе семьи. Фактические доходы и состав семьи могут отличатся (брак не оформлен, работа за рубежом или без оформления, фиктивное лишение родительских и т. д.).В нашей реальной жизни "малозабезпеченість" по справке не всегда "бедность" ,и наоборот. Критерием стипендии должна быть успеваемость , а поддержка "малозабезпечених"-задача совершенно других структур, которая сегодня не выполняется , или выполняется формально. Мин. освиты должно поддерживать умных студентов, которые учатся, а их доходы и доходы их родителей -это не качество обучения .Мне нужен грамотный врач, а не получивший диплом по "малозабезпечености" или льготе, при всем уважении к инвалидам, чернобыльцам, шахтером, и.т.д.
Коментувати