В. о. ректора НАУ В. Харченка звільнено з посади

Рішення було прийнято на підставі рішення комісії МОН з перевірки скарг і звернень громадян

В. о. ректора НАУ В. Харченка звільнено з посади

МОН увільнило Володимира Харченка від виконання обов’язків ректора Національного авіаційного університету. Відповідний наказ підписаний заступником міністра освіти Романом Гребою.

У Міністерстві освіти зазначають, що таке рішення було прийнято на підставі рішення комісії МОН з перевірки скарг і звернень громадян щодо Національного авіаційного університету 23 серпня 2016 року.

“З’явилося повідомлення, що СБУ затримало Харченка під час отримання хабара в розмірі 170 тисяч євро – це ще одне свідчення, що рішення комісії МОН щодо Харченка було правильним, а його звільнення – закономірним”, - повідомив директор департаменту вищої освіти МОН Олег Шаров.

Освіта.ua
29.08.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Преподаватель
Думаю, что если у преподавателя в кармане 170.000 эвро, т. е. 4,5 млн грн, то какой ему смысл проситься даже на профессора?? Ведь уже на проценты от этой суммы (75 000 ежемесячно!!) можно спокойно кататься по свету, каждый день пить шампанское и ничего не делать. Что-то я тут не понимаю...
суд
Теперь главное общественности проследить, чтобы посадили с конфискацией имущества, иначе все хвалебные реформы до одного места.