В.о. ректора НАУ піймали на хабарі у 170 тис. євро

Керівника університету затримали після отримання частини хабара у розмірі сто тисяч євро

В.о. ректора НАУ піймали на хабарі у 170 тис. євро

В.о. ректора Національного авіаційного університету затримали під час отримання хабаря в розмірі 170 тисяч євро.

Про це на своїй сторінці в Facebook написав прес-секретар президента Порошенка Святослав Цеголко. Повідомляє Українська правда.

«Голова СБУ доповів Президентові про затримання т.в.о. ректора Національного авіаційного університету під час отримання хабаря в розмірі 170 тисяч євро. Операцію проведено спільно з НАБУ і Антикорупційною прокуратурою», - зазначив Цеголко.

Згідно із повідомленням СБУ, правоохоронці встановили, що посадовець через посередника адвоката вимагав 170 тисяч євро від професора. У таку суму чиновник оцінив підписання наказу про призначення науковця на посаду в університеті.

Співробітники спецслужби спільно зі Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою та Національним антикорупційним бюро затримали т.в.о ректора та адвоката у робочих кабінетах після отримання частини хабара у розмірі сто тисяч євро. Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України. Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії.

Освіта.ua
26.08.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Родион
Для міністерства освіти є більш нагальні питання ніж боротьба з корупцією. Наприклад, письмо простим олівцем в першому класі та колір ручки для вчителя. Чекаємо реакції міністра.
Одесситка
Послезавтра внесут за него залог, отпустят, а потом дадут сбежать. Все как всегда.
Марта
Коли чуєш,читаєш які суми "ворочаються" в корупційних схемах у ВУЗАХ.МВС.прокуратурі, АТО і т.д.ТО СЛІВ НЕ МАЄ !!!! А влада говорить немає грошей у бюджеті,того бідного вчителя цькують,школи оптимізовують.ГРОШІ Є!!!! НЕ ТРЕБА КРАСТИ!!!!
N.
Для Марта: 100%
Коментувати
Ярослав
А далі ситуація до болю знайома - ректор, немов мученик, з чистою совістю і "руками, що нічого не крали", вражений несправедливістю та підлістю цього світу потрапляє до лікарні, щоб хоч на декілька діб продовжити своє нещасне животіння на цій землі. Хоча навіщо це? Судячи з його вигляду та непідробного діагнозу, поставленого найчеснішими лікарями, - жити йому залишилось лічені години. Ректора позбавляють посади, йому загрожує суд та тюрма... Залиште його немічного та забудьте. А згадаєте лише через півроку-рік, коли тілесні і душевні рани загояться, а найнепідкупніший суд не лише визнає чоловіка абсолютно невинним, а й відновить на рідній для нього посаді. Справедливість торжествує!
Anna
Это же сколько взяток собирается взять преподаватель что готов за эту должность отдать 170 к эвро???
Юрий
Для Anna: Опередили. Тоже интересует этот вопрос
Олег Грица
Для Anna: сама прикинь. розачорую - але це не тільки в освіті. а куди не плюнь. думаєш модератор просто так видаляє коменти, хто говорить "не так"?
мама
Тоже сразу об этом подумала, это ж надо отбить эти 170 тыс. В прошлом году в тамошний(КНАУ) лицей после 9 го дети знакомые поступали, так девочка которая хорошо училась сама прошла, ну, так мама говорит, а за парня соседского 1 тыс. долларов отдали , видимо взятка.
Коментувати
Леонідович
А скільки там посад? Скільки викладачів? Перемножте на 170 тис. Та хто ж його посадить? Він же невиновний, це все наклепи, це якась помилка ((( Спецслужби можливо ще вибачатись будуть.
Василий Шмындрук
Якщо навіть в ПТУ крадуть мільйонами, то ректорам ВНЗ, як говорять, сам Бог велів. Почитайте на «Цензорі» від 06.08.2016 о 17:19 та інших ЗМІ новину «Керівництво Криворіжського ПТУ привласнило більше 1 млн. грн.». Якщо освіта прогнила наскрізь, то що тоді говорити про медицину, податкову, митницю і таке інше. Хоча навіть сидіння у чиновницькому кабінеті влади приносить досить гарні прибутки. Згадується ірпінський ректор Мельник, якого після затримання, до суду возили на інвалідному візочку, а він задирав до неба очі, наче небіжчик. Але краще за всіх почувається Поплавський. Університет культури та депутатство дозволили йому набудувати ресторанів уздовж всієї траси Одеса-Київ. Тому він від щастя танцює і співає.
Kate
Вже його в лікарню повезли, сам він стверджує, що ні в чому не винен, доказів проти нього нема.
прокурор
Пусть допросят коррупционера, с кем собирался делиться такой суммой. Да, и морду надо всем показать.