Прийом вступників до ПТНЗ триватиме до 1 жовтня

Частина потенційних учнів закладів системі ПТО ще не подали документи до приймальних комісій

Прийом вступників до ПТНЗ триватиме до 1 жовтня

Для забезпечення рівного права громадян на здобуття професійно-технічної освіти відповідно до своїх здібностей і нахилів та, своєю чергою, виконання професійно-технічними навчальними закладами регіонального замовлення Міністерство освіти продовжує прийом громадян на навчання до професійно-технічних навчальних закладів на 2016/2017 навчальний рік до 1 жовтня 2016 року.

Про це йдеться у листі МОН №1/9-439 від 19 серпня 2016 року «Щодо продовження прийому громадян на навчання до професійно-технічних навчальних закладів у 2016 році».

У МОН зазначають, що продовження прийому до професійно-технічних навчальних закладів здійснюється через те, що «з різних причин частина потенційних учнів професійно-технічних навчальних закладів не подали документи до приймальних комісій».

Також у листі повідомляється, що при невиконанні регіонального замовлення на прийом з окремих професій (спеціальностей) професійно-технічний навчальний заклад може проводити додатковий прийом в межах ліцензованого обсягу.

Освіта.ua
26.08.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
зінгер
Це допоможе як мертвому припарка! Чимало професій у профтехосвіті надумані. Наприклад касира та продавця супермаркети готують за місяць, агентів по туризму також. Не потрібні страховики,бетонщики, цеглярі, так само швидше готують бухгалтерів, кухарів і багато інших професій. То чого витрачати стільки часу на навчання у ПТУ. Відлякує учнів необхідність вносити у кормушку директора по 500 гривень при вступі нібито на розвиток мат.технічної бази ПТУ, побори у гуртожитках та експлуатація під час виробничого навчання. Віддати дитину в ПТУ означає на 1.5 року одягнути на свою шию грошовий зашморг. А наостанку потрібно ще принести липову довідку, що ти працевлаштований інакше не отримаєш диплом. Єдина вигода - півторарічна відстрочка від призову до армії. Термін до 1 жовтня дає можливість чиновникам назбирати мертвих душ і таким чином "доукомплектувати" свою липову чисельність для державного фінансування. Хіба МОН цього не знає, чи робить гарний вигляд при поганій грі?
Леонідович
Чому лише до 1 жовтня. Давайте до 1 травня, "через те, що «з різних причин частина потенційних учнів професійно-технічних навчальних закладів не подаДУТЬ документи до приймальних комісій»". Скасуйте стипендії, то на наступний рік і у ВУЗи буде прийом до нового року.
Пепе
В колледжи также есть желающие еще поступать, так почему бы им также не продлить сроки подачи документов?
Ivi
Для Пепе: потому что стране не хватает рабочих специалистов. В ПТУ недобора. А в колледжах хватает студентов, которые потом идут пособниками в супермаркеты независимо от профессии
кук
Ага, і створюють конкуренцію випускникам університетів.
Коментувати