Україна підпише Угоду з Індонезією у сфері освіти

Метою угоди є розвиток співпраці в галузі освіти на принципах рівності, поваги і взаємної вигоди

Україна підпише Угоду з Індонезією у сфері освіти

Кабінет Міністрів України схвалив текст та уповноважив посла підписати Угоду з Урядом Республіки Індонезія про співробітництво в галузі освіти. Про це повідомили у прес-службі МОН.

Відповідну постанову підготовлено Міністерством освіти і науки України та прийнято на засіданні КМУ 8 серпня 2016 року. Угода визначає пріоритетні напрямки співпраці між країнами, зокрема, йдеться про співробітництво у сферах загальної середньої, професійно-технічної та дошкільної освіти.

За словами заступника міністра освіти і науки Романа Греби, метою цієї угоди є розвиток співпраці в галузі освіти на принципах рівності, поваги і взаємної вигоди, а також просування відносин і взаєморозуміння між урядами України та Індонезії.

У МОН зазначають, що після підписання має полегшиться процедура взаємного визнання офіційних документів про академічні ступені, кваліфікацію та акредитацію, виданих освітніми установами обох країн.

Держави також сприятимуть співробітництву між науковим установами, відкриють можливості для  обміну студентами, інформацією, освітніми матеріалами та досвідом.

Освіта.ua
08.08.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
GG WP
АХАХАХАХАХА. Перший раз, коли повністю згоден з коментарями. Відколи Індонезія славиться високою якістю освіти??? В чому сенс цих договорів?
---------------------
смешно.Мы съезжаем всё ниже и ниже.А почему бы с Новой Гвинеей не подписать договор? Или и Буркина-Фасо?А,наши дети бредят Мадагаскаром. Вот с кем надо бы сотрудниать в плане образования. И наглядность есть...
Голосzнарода
Будемо рівнятися на Індонезію - прекрасно? Тільки не треба забувати, що Індонезія джерело найдешевшої робочої сили у світі, то тепір і українцям доведеться працювати за 5 доларів в місяць.