Україна і Німеччина продовжать наукову співпрацю

Представники країн підписали протокол про продовження співробітництва на два роки

Україна і Німеччина продовжать наукову співпрацю

Представники України та Німеччини підписали протокол про продовження науково-технічного співробітництва на наступні два роки. За інформацією прес-служби МОН, підписання відбулось в рамках робочого засідання двосторонньої комісії з науково-технічного співробітництва між Україною та Німеччиною, яке відбулося 13 липня у науково-технічному парку Адлерсхоф у Берліні.

«Підписання спільного протоколу є частиною нормальної та системної роботи двосторонньої комісії з науково-технічного співробітництва між нашими країнами. Протокол визначає порядок нашої взаємодії та конкретизує процедури та терміни відбору спільних наукових проектів, які фінансуються за кошти українського та німецького урядів», – пояснив заступник міністра освіти і науки та співголова комісії з науково-технічного співробітництва Максим Стріха.

Зокрема, протоколом передбачається, що 60% коштів, передбачених на фінансування двосторонніх проектів, буде направлятися на фінансування традиційних проектів, а 40% - на фінансування проектів, які передбачають структурні зміни у системі організації наукових досліджень. Окрім того, протоколом передбачено залучення до оцінки наукових проектів фахівців з Німецької служби академічних обмінів (DAAD), а також визначено, що наступна робоча зустріч комісії відбудеться у Києві у 2018 році.

Як відомо, делегація українських науковців та урядовців на чолі з міністром освіти і науки України Лілією Гриневич відвідала Берлін з 11 до 14 липня. В рамках візиту відбулася конференція з питань українсько-німецького співробітництва у сфері освіти і науки "German-Ukrainian Dialogue: Prospects for Education and Science" та робоче засідання білатеральної комісії з науково-технічного співробітництва між Німеччиною та Україною.

Освіта.ua
15.07.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів