Акредитаційна комісія провела перше засідання

Відбулось перше засідання Акредитаційної комісії України у новому складі

Акредитаційна комісія провела перше засідання

16 червня відбулось перше засідання Акредитаційної комісії України у новому складі. Про це повідомляє прес-служба МОН.

Під час засідання міністр світи і науки Лілія Гриневич наголосила на необхідності змінити підходи до експертизи акредитаційних справ, оскільки наразі на якість експертизи є нарікання.

Акредитаційна комісія також прийняла консолідоване рішення щодо необхідності ретельного розгляду та індивідуального підходу до акредитації вищих навчальних закладів, переміщених з тимчасово окупованих територій.

Як відомо, 8 червня уряд ухвалив постанову, якою було затверджено новий склад Акредитаційної комісії. Комісію очолила міністр освіти і науки Лілія Гриневич. До її складу увійшли ректори національних університетів, представники міністерств тощо.

В уряді зазначають, що необхідність даного рішення зумовлена підвищенням вимог до якості роботи Акредитаційної комісії.

Наразі Міністерство освіти і науки України здійснює заходи із якнайшвидшого запуску Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти. Воно повинно замінити Акредитаційну комісію та займатиметься ліцензуванням, акредитацією, аналізуватиме якість освітньої діяльності вишів тощо.

За ініціативи Лілії Гриневич, наступні засідання Акредитаційної комісії транслюватимуться в он-лайн режимі.

«Переконана, що кожен громадянин має право бачити в режимі реального часу як працює Акредитаційна комісія. Всі ми зацікавлені у прозорості та публічності прийняття рішень. Разом із тим, це не повинно стати бар’єром для тих представників вищих навчальних закладів, які мають бажання особисто бути присутніми під час роботи комісії», – зауважила міністр освіти.

Освіта.ua
17.06.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів