Безкоштовний онлайн-курс «Підприємництво»

На Prometheus стартує масовий онлайн-курс «Підприємництво. Власна справа в Україні»

Безкоштовний онлайн-курс «Підприємництво»

Світ, який нас оточує, змінюється ледь не щодня. Ми тут, щоб залишити свій слід, щоб змінювати світ на краще. Підприємницька ініціатива – невидимий і надпотужний чинник розвитку. Що це таке – бути підприємцем і мати власну справу?

Відповіді на ці запитання ви можете отримати пройшовши масовий безкоштовний онлайн-курс «Підприємництво. Власна справа в Україні», що стартує 23 травня на платформі Prometheus. Курс вестиме викладач Києво-Могилянської бізнес-школи Олексій Геращенко.

Цей курс надасть вам не лише знання, але й сили і натхнення, щоб брати відповідальність на себе, бути підприємливим і змінювати реальність навколо себе!

Від ідеї до бізнес-плану і бізнес-моделі, оподаткування бізнесу в Україні, юридичні аспекти, як знайти місце на ринку, як оцінити інвестиції і прибуток — ось лише деякі з тем, про які ви дізнаєтеся протягом цього курсу.

На курсі вас очікують гостьові лекції від відомих фахівців. Юридичні поради - Дмитро Гадомський, партнер Axon Partners. Маркетинг нового бізнесу - Дмитро Джеджула, партнер Маркетингового холдингу OSD Group.

Останній тиждень курсу - це історії успіхів і помилок молодих підприємців: Андрій Пелюховский (кав'ярні Розумна кава), Ярослав Каплан (квест-кімнати Escapequest), Лідія Суярко (магазини української косметики UA Krasa), Оксана Тимків (дитячі розвиваючі центри ABC club), Юлія Савостіна (фестиваль Made in Ukraine).

ЗАРЄСТРУВАТИСЯ НА КУРС

Освіта.ua
12.05.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів