Рада спробує подолати вето щодо закладів ПТО

У ВР заплановано розгляд вето президента щодо законів про професійно-технічну освіту

Рада спробує подолати вето щодо закладів ПТО

14 квітня у парламенті заплановано розгляд питання щодо подолання вето президента стосовно двох законів про професійно-технічну освіту. Про це під час засідання Погоджувальної ради повідомила голова парламентського Комітету з питань науки і освіти Лілія Гриневич.

У зв’язку з цим, Гриневич висловила прохання розглядати подолання вето в пакеті з проектом закону №4365 про внесення змін до закону "Про Державний бюджет України на 2016 рік" щодо призупинення передачі майна державних професійно-технічних навчальних закладів в комунальну власність.

"Якщо ми не подолаємо вето, потрібно зупинити норму закону "Про Державний бюджет" про передання професійно-технічних закладів на невластивий рівень управління, який маємо зараз. І тому законопроект №4365 буде дуже актуальним, якщо не подолаємо вето. Якщо ж вето буде подолано, тоді цей проект можна буде не розглядати. Я дуже прошу поставити його до порядку денного саме одразу після питання про подолання вето", – наголосила голова парламентського Комітету з питань науки і освіти.

Також вона попросила розглянути 14 квітня законопроект №4350 про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення права на здобуття освіти осіб, місцем проживання яких є територія проведення антитерористичної операції.

Освіта.ua
11.04.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів