Microsoft запрошує на семінар TEI 2016
PR

У Києві відбудеться Міжнародний семінар для науково-педагогічних працівників українських ВНЗ

Microsoft запрошує на семінар TEI 2016

У Києві, у рамках ініціативи Microsoft Corp – Tutor Education Initiative, відбудеться Міжнародний семінар для науково-педагогічних працівників університетів «Вплив трендів інформаційного суспільства на якість вищої освіти». Для участь у семінарі запрошуються науково-педагогічні працівники українських університетів.

У Microsoft повідомляють, що зазначена програма професійного розвитку науково-педагогічних працівників вищої школи створена через потребу підвищення інформаційно-комунікаційної компетентності викладацького складу університетів в усьому світі.

За минулі роки практичні тренінги Tutor Education Initiative успішно проведені на базі провідних університетів Стокгольма у Швеції, Пекіна в Китаї, Абу-Дабі в ОАЕ, Вашингтону в США, а також Києва та Львова в Україні.

Участь у семінарі відбуватиметься на конкурсній основі за результатами обов’язкової попередньої реєстрації. Організатори покривають організаційні витрати заходу (роздатковий матеріал, харчування учасників). Транспортні витрати учасників фінансуватимуться за рахунок сторони, що їх відряджає.

Фахівцям, які бажають взяти участь у семінарі, необхідно до 09 квітня 2016 року заповнити реєстраційну форму.

Зареєструватись на семінар

Також майбутнім учасникам семінару Tutor Education Initiative необхідно пройти on-line анкетування, результати якого не вплинуть на конкурсний відбір, однак допоможуть організаторам визначити тип мислення учасника, що сприятиме його ефективній роботі під час семінару.

Важливо! Результати анкетування будуть відомі лише учаснику.

Перейти до анкети

11 квітня 2016 запрошення до участі отримають 100 відібраних кандидатів. Одним із критеріїв відбору є регіональне представництво. Організатори намагатимуться здійснити якомога ширше географічне представництво науково-педагогічних кадрів, які представлятимуть усю Україну.

Усі учасники семінару отримають відповідний сертифікат.

Запитання щодо проведення або участі у семінарі можна надсилати за адресою: [email protected], вказавши тему повідомлення «TEI 2016».

Семінар «Вплив трендів інформаційного суспільства на якість вищої освіти» відбудеться 15 квітня 2016 року у Київському університеті ім. Бориса Грінченка. Місто Київ, вул. Тимошенка, 13-Б.

Освіта.ua
04.04.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів