Кар’єрні можливості випускників ВНЗ в Ашан
PR

Ашан Рітейл Україна представлено можливості щодо розвитку партнерства з українськими вишами

Кар’єрні можливості випускників ВНЗ в Ашан

15 березня відбулася урочиста зустріч між керівниками найкращих вищих навчальних закладів столиці та представниками компанії Ашан Рітейл Україна.

На зустрічі було представлено проект «Комерсанти майбутнього». Проект покликаний надати шанс молодим спеціалістам розпочати власну кар'єру у міжнародній європейській компанії на керівній посаді.

Ашан Рітейл Україна було представлено ряд пропозицій та можливостей щодо розвитку партнерства з українськими університетами. Серед запропонованих можливостей – стажування для студентів, починаючи з перших курсів.

Програми стажувань будуть узгоджуватись університетом та підприємством, з метою їх максимальної відповідності потребам обох сторін. Стажування передбачатимуть різне навантаження та ступінь складності, що дозволить студентам прогресивно ознайомлюватись з функціонуванням підприємства та його професіями.

За словами Генерального директора Ашан Рітейл Україна Жерара Галлє, університети є стратегічними та основними партнерами для створення політики людських ресурсів компанії.

Ми хочемо заручитися підтримкою української молоді для побудови спільного майбутнього», - зазначає директор компанії.

Упродовж зустрічі представники університетів мали змогу плідно поспілкуватися з відповідальними представниками Ашан Рітейл, обмінятися думками з приводу подальшої співпраці та спланувати наступні зустрічі.

Враховуючи економічний контекст в Україні молодим людям без досвіду роботи складно працевлаштуватися.

«Наше бажання – надати шанс кожному випускнику розпочати свій кар’єрний шлях у стабільному підприємстві, отримати надійний супровід та навчання, що дозволить професійно розвиватися і зростати», - підкреслила у своїй промові директор з продажів каналу Гіпермаркети Наталія Пилипенко.

Зустріч показала взаємний інтерес між представниками університетів і сфери бізнесу щодо співпраці на довгий термін, створення спільних кафедр та дослідницьких лабораторій, з метою допомогти молоді інтегруватися у професійну діяльність.

Жерар Галлє наголосив на тому, що університети надають студентам якісну та солідну базу теоретичних знань, тоді як Ашан Рітейл Україна може запропонувати їм захоплюючу професію та кар’єрний розвиток. Таким чином зустріч стала лише першим кроком на шляху до плідної та тривалої співпраці.

Ашан Рітейл Україна входить до складу міжнародної компанії, що представлена в 14 країнах світу. Перший гіпермаркет Ашан було відкрито у Франції в 1961 році.

Сьогодні компанія Ашан Рітейл налічує 11 магазинів в Україні в містах Київ, Львів, Кривий Ріг, Запоріжжя та Одеса.

Метою діяльності Ашан є збільшення купівельної спроможності більшої кількості клієнтів, пропонуючи найбільший вибір товарів найкращої якості. Корпоративна відповідальність компанії спрямована на оптимізацію споживання енергії, значну кількість благодійних проектів та політику рівності під час працевлаштування, прикладом чого є понад 5% працевлаштованих людей з обмеженими можливостями.

Освіта.ua
31.03.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів