Osvita.ua Вища освіта В МОН звернули увагу на іноземних студентів
В МОН звернули увагу на іноземних студентів

У Міносвіти хочуть започаткувати спілкування між іноземними студентами та представниками влади

В МОН звернули увагу на іноземних студентів

24 березня у Міністерстві освіти і науки вперше було проведено конференцію для студентів-іноземців, які навчаються в українських вищих навчальних закладах.

У конференції взяли участь заступник начальника управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Любов Щітка та директор Українського державного центру міжнародної освіти Олена Шаповалова.

За інформацією МОН, метою зустрічі стало започаткування безпосереднього та неформального спілкування між іноземними студентами та представниками Міносвіти та Українського державного центру міжнародної освіти.

Директор Центру міжнародної освіти повідомила, що Центр планує обрати представників іноземних студентів, які могли б напряму взаємодіяти з центром міжнародної освіти і представляти інтереси іноземного студентства свого регіону.

Також, з метою започаткування спілкування між іноземними студентами та представниками влади, буде запроваджена «Alumni program» - програма для випускників українських вишів.

Освіта.ua
25.03.2016


Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Читайте також
Коментарі
Аватар
Введіть ваше ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Введіть код:
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Немає коментарів

Щоб отримувати першим
всі новини від «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть
«Подобається»

Дякую,
не показуйте це мені!