Osvita.ua Вища освіта МОН дещо зменшило вартість доступу до ЄДЕБО
МОН дещо зменшило вартість доступу до ЄДЕБО

ДП «Інфоресурс» зменшить вартість послуг з доступу навчальних закладів до Єдиної бази з питань освіти

МОН дещо зменшило вартість доступу до ЄДЕБО

Державне підприємство «Інфоресурс» повідомляє про зменшення у першому півріччі 2016 року вартості послуг з підтримання доступу навчальних закладів до Єдиної державної електронної бази з питань освіти з 1,80 до 1,50 грн за одного студента. Про це йдеться у повідомленні підприємства щодо вартості послуг з підтримання доступу до ЄДЕБО.

Виходячи зі змісту повідомлення, зменшення вартості з підтримання доступу навчальних закладів до ЄДЕБО відбудеться у зв’язку із зміною умов використання програмного забезпечення, яке знаходиться у користуванні ДП «Інфоресурс» та використовується для забезпечення функціонування електронної бази.

Навчальним закладам, які вже уклали договори про надання технічних послуг на 2016 рік будуть надіслані додаткові угоди щодо зменшення вартості послуг з підтримання доступу до ЄДЕБО. Закладам, які не уклали договори будуть надіслані нові договори.

Освіта.ua
22.03.2016


Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Читайте також
Коментарі
Аватар
Введіть ваше ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Введіть код:
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Немає коментарів

Щоб отримувати першим
всі новини від «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть
«Подобається»

Дякую,
не показуйте це мені!