Як створити масовий відкритий онлайн-курс

Найдосвідченіші фахівці платформи Prometheus поширюють свій досвід створення онлайн-курсів

Як створити масовий відкритий онлайн-курс

17 березня 2016 року на першій українській платформі безкоштовних онлайн-курсів Prometheus стартував курс «Як створити масовий відкритий онлайн-курс».

Масові відкриті онлайн-курси (МВОК) є чудовим інструментом для поширення якісних знань від найкращих викладачів. Нині МВОК здійснюють в освітній сфері революцію такого ж масштабу, яку колись зчинив друкарський станок Гутенберга, що дозволив здешевити книги і зробити знання доступними усім охочим.

МВОК різко знижують вартість якісного навчання у перерахунку на одного студента чи учня, а також дозволяють миттєво зробити загальнодоступними курси за новітніми дисциплінами. Онлайн-курси за своєю природою унеможливлюють імітацію освітньої діяльності, як це, на жаль, може відбуватися в системі традиційної освіти: педагог із застарілими навчальними матеріалами чи недостатньою кваліфікацією апріорі не здатен створити успішні курси, тому що миттєво буде розкритикований експертним середовищем та колегами.

З часу своєї появи у США у 2011 році МВОК довели свою ефективність, надаючи якісну освіту мільйонам слухачів. Україна не лишилася осторонь цього прогресивного явища і вже понад 200 000 наших громадян завдяки платформі Prometheus безкоштовно отримують актуальні знання від найкращих спеціалістів.

Постійно зростаючий попит серед вчителів та викладачів українських навчальних закладів на створення власних онлайн-курсів логічно призвів до запуску платформою Prometheus спеціального онлайн-курсу «Як створити масовий відкритий онлайн-курс».

Найдосвідченіші фахівці платформи поширюють свій досвід створення МВОК та доводять, що переваги онлайн-освіти дозволяють не тільки розвантажити педагогів та сконцентруватися на інших важливих нюансах навчальної програми, а й підвищити рівень контролю знань з використанням інтерактивних завдань.

Завдяки цьому онлайн-курсу за чотири тижні вчителі та викладачі зможуть, по-перше, визначати, чи підходить формат масового відкритого онлайн-курсу для досягнення цілей навчальної програми. По-друге, курс запропонує найкращий досвід методистів, режисерів та дизайнерів по створенню якісних текстів лекцій, відео, слайдів та інтерактивних завдань.

Особливу увагу буде приділено аспектам роботи на форумах курсу для досягнення максимальних навчальних результатів, адже правильний аналіз запитань від слухачів дозволяє в режимі реального часу корегувати та покращувати навчальний матеріал.

Курс також надає для вивчення результати найсучасніших наукових досліджень для ефективного викладання, а також вчить використанню змішаного навчання (blended learning) у традиційному навчальному процесі, коли базові основи предмету засвоюються слухачами онлайн, а аудиторні години концентруються на розвитку практичних навичок та умінь учнів і студентів.

Крім того, цей МВОК відкриває секрети основ позиціонування курсу для залучення максимальної кількості слухачів.

При успішному завершенні навчання слухачі курсу «Як створити масовий відкритий онлайн-курс» отримують сертифікат.

Команда Prometheus сподівається, що курс стане в нагоді вчителям та викладачам, які прагнуть створити фундамент якісної онлайн та змішаної освіти в українських навчальних закладах.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
18.03.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів