На Львівщині за хабар затримано викладачів ВНЗ

На хабарі затримано завідуючого кафедрою та доцента одного з вищих навчальних закладів Львівщини

На Львівщині за хабар затримано викладачів ВНЗ

Служба безпеки України спільно з поліцією затримала на хабарі завідуючого кафедрою та доцента одного з вищих навчальних закладів Львівщини. Про це повідомляє прес-центр СБУ.

За інформацією Служби безпеки, здирники вимагали від заочника 600 доларів за погодження проекту та захист дипломної роботи.

Правоохоронці затримали освітян під час одержання неправомірної вигоди. Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України. Тривають оперативно-слідчі дії.

Освіта.ua
17.03.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Геннадий
Спросите у студентов кафедры ПЗ в Кировоградском национальном техническом, они вам скажут, что это мелочь. Платят все, а не единичные студенты. Возглавляет шарашку завкафедрой Алексей Анатольевич (Леша).
hslsr
все виявилось неправдою. Ці "викладачі" за тиждень самі за власним бажанням звільнились з роботи. Тому це точно - не хабар
семен семеныч
Цікаво, чи слідчі поцікавляться, чи робив цей заочник той дипломний проект взагалі?! А відраховувати таких неможна, бо контракт, або бюджетне місце вакантним залишиться.
не захисник
Цікаво, чи слідчі поцікавляться, яка платня у "хабарників", скільки їм впродовж багатьох років виділили паперу, картриджів, як поповнювали розхідні матеріали, як ремонтували приміщення. Можливо бідолахи стали заручниками системи, коли все "за свої гроші", а їх не багато? Суми не великі, тому напевно покарання буде сутєвим? Тут штрафом, як ректор з 5 кг золота та 100 000 евро в столі, не обійдешся