Osvita.ua Вища освіта 42 заявки отримають кошти за програмою «Горизонт 2020»
42 заявки отримають кошти за програмою «Горизонт 2020»

За 2014-2015 роки від України подано 394 заявки для участі у конкурсах програми ЄС «Горизонт 2020»

42 заявки отримають кошти за програмою «Горизонт 2020»

За період 2014-2015 років від України подано 394 заявки для участі у конкурсах програми Європейського Союзу «Горизонт 2020», 42 з яких були підтримані і отримають фінансування на суму понад 7 млн євро. Про це повідомив заступник міністра освіти і науки Максим Стріха під час Міжнародної конференції для Національних контактних пунктів програми Горизонт 2020.

За інформацією Стрихи, найбільша кількість заявок була подана за напрямами: Marie-Sklodowska-Curie Actions - 73 (рівень успішності 17.8%), Europe in a changing world - inclusive, innovative and reflective societies - 91 (рівень успішності 5.5), Climate action, environment, resource efficiency and raw materials – 27 (рівень успішності 18.5%), Secure, clean and efficient energy - 26 (рівень успішності 19.2%), Space – 20 (рівень успішності 15 %). За програмою Євратом (2014-2018) подано 6 заявок (рівень успішності 16.7%).

«В цілому рівень успішності українських організацій в програмі Горизонт 2020 становить 10.5%», - повідомив заступник міністра.

Він підкреслив, що Міносвіти буде всебічно сприяти ефективній імплементації Угоди між Україною і Європейським Союзом про участь України у програмі Європейського Союзу «Горизонт 2020».

У свою чергу, координатор міжнародних проектів з досліджень і інновацій Європейської Комісії Тьєррі Деварс повідомив про стратегічне співробітництво в рамках програми «Горизонт 2020». Він нагадав, що це велика програма, яка охоплює різні напрямки наукових досліджень з бюджетом 70 млрд євро. На відміну від інших програм, «Горизонт 2020» більшою мірою орієнтований на проекти у промисловості, має велику кількість учасників, а отже велику конкуренцію серед заявників на участь.

Деварс зазначив, що сьогодні програма орієнтована на три пріоритетні напрямки – охорона здоров’я; енергетика; клімат й охорона навколишнього середовища, з особливим акцентом на ІКТ і нанотехнології.

«Ми запустили низку проектів від досліджень до інновацій. 6 регіональних проектів, які направлені саме на країни Східного Партнерства, пов’язані з енергоефективністю і відновлення джерел енергії, управлінням природними джерелами і питанням безпеки», - повідомив представник Єврокомісії.

Щодо інноваційних проектів, то програма буде орієнтована на три пріоритети - відкритість інновацій, відкрита наука та відкритість світу.

У Міжнародній конференції для Національних контактних пунктів програми «Горизонт 2020» країн Східного Партнерства взяли участь представники таких країн - Азербайджанська Республіка, Республіка Білорусь, Республіка Вірменія, Грузія, Республіка Молдова, більшість з яких є асоційованими учасниками програми.

Освіта.ua
16.03.2016

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!