В Україні створять середовище для винаходів, - Квіт

МОН та GrowthUp підписали угоду про партнерство з питань комерціалізації наукової діяльності

В Україні створять середовище для винаходів, - Квіт

11 березня у Міністерстві освіти і науки відбулася зустріч міністра Сергія Квіта з представниками компанії GrowthUp, під час якої була підписана Угода про партнерство з питань комерціалізації результатів науково-технічної діяльності. Про це повідомляє прес-служба Міносвіти.

У ході зустрічі Сергій Квіт підкреслив актуальність питання створення привабливої та конкурентоспроможної української системи вищої освіти, інтегрованої у Європейський дослідницький простір. При цьому, за його словами, важливе значення має інтеграція науки та виробництва, що забезпечується під час співробітництва та реалізації спільних проектів Міністерства освіти і науки й приватного сектору.

Міністр подякував представникам кампанії GrowthUp за допомогу у вирішенні питання з комерціалізації результатів науково-технічної діяльності.

Він також зазначив, що зі свого боку, міністерство створює законодавче поле для нових підходів до управління та фінансування у науці.

Зокрема, парламентом вже прийнято нову редакцію Закону «Про наукову та науково-технічну діяльність», що дає можливості університетам організовувати господарські товариства та одержувати прибутки.

«Крок за кроком буде створюватися дружнє для винаходів середовище в Україні», - наголосив міністр.

Окрім того, Міністерством освіти і науки за участю науковців вищих навчальних закладів, академічного середовища, представників бізнесу, підготовлено низку проектів законодавчих актів, спрямованих на створення сприятливих умов для формування механізмів залучення приватних інвестицій у розвиток інновацій. Зокрема, «Про підтримку та розвиток інноваційної діяльності», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо стимулювання інновацій» та інші.

У свою чергу, заступник міністра Максим Стріха зазначив, що підписання угоди про партнерство з компанією GrowthUP Group дозволить значно розширити можливості науковців. Успішне втілення цієї угоди сприятиме формуванню системи заходів з ефективного управління та комерціалізації об’єктів інтелектуальної власності, збільшенню частки проектів за участю університетів та бізнесу.

У Міносвіти повідомляють, що діяльність компанії GrowthUP Group орієнтована на допомогу підприємцям у пошуку інноваційних продуктів та рішень. До складу GrowthUP Group входять BayView Innovations, акселератор GrowthUP та венчурний фонд GrowthUP+. Місія компанії та її проектів полягає в побудові стабільної екосистеми технологічного бізнесу як в Україні, так і у Східній Європі, у створенні сприятливих умов для розвитку галузі шляхом підвищення її якості та кількості гравців.

Освіта.ua
11.03.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
студент
Міністерство пошле постанову на обласні департаменти. Обласні департаменти відправлять на райони. А, за традицією, перекладуть створення середовища винаходів на простих вчителів. Так сказати, безкоштовний додаток до методичної роботи... Вітаю, панове, з черговим "пікращенням". РыГы хоч і були г..нами, але не до такої межі.