Osvita.ua Вища освіта Модель державного фінансування ВНЗ в Україні
Модель державного фінансування ВНЗ в Україні

Концептуальна модель державного фінансування ВНЗ за результатами їх діяльності

Модель державного фінансування ВНЗ в Україні

Аналітичний центр CEDOS опублікував аналітичну записку, що описує модель державного фінансування вищих навчальних закладів за результатами їх діяльності.

Як зазначається у аналітичній довідці, запропонована модель фінансування потенційно може прийти на заміну існуючому механізму державного замовлення, оскільки система, за якою зараз держава фінансує підготовку фахівців у вищих навчальних закладах, продовжує функціонувати за старими механізмами та практиками, які жодним чином не забезпечують сучасних потреб.

Текст аналітичної довідки містить базовий аналіз статистичних показників фінансування вищої освіти в Україні, опис нормативної бази державного замовлення, аналіз її практичної реалізації з акцентом на слабких сторонах, а також опис альтернативного механізму фінансування ВНЗ за результатами діяльності та умов, які є необхідними для його впровадження.

ОЗНАЙОМИТИСЬ ІЗ ДОВІДКОЮ

Освіта.ua
10.03.2016

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!