Prometheus запускає курс "Державні закупівлі"

Відкрита реєстрація на масовий онлайн-курс від Міністерства економічного розвитку і торгівлі

Prometheus запускає курс "Державні закупівлі"

Слідом за Великобританією Україна стала однією з перших країн, яка запустила масовий державний онлайн-курс. Про на своїй сторінці в Facebook написав засновник платформи Prometheus Іван Примаченко.

"На платформі Prometheus відкрита реєстрація на перший український державний масовий онлайн-курс від Міністерства економічного розвитку і торгівлі "Державні закупівлі"! Потенційна аудиторія курсу становить 100 000 слухачів - учасників тендерних комітетів по всій країні", - написав Примаченко.

За його словами, професіоналізація закупівель є одним з ключових умов реалізації реформи публічних закупівель, яка, за оцінками фахівців міністерства, дозволить економити до 50 мільярдів гривень щорічно.

"Формат масових онлайн-курсів відмінно підходить для реалізації навчання в таких масштабах, оскільки дозволяє дуже швидко створити курс від кращих фахівців країни і зробити його доступним безкоштовно для десятків і сотень тисяч слухачів при цьому не несучи величезних витрат на традиційне офлайн навчання", - підкреслив засновник платформи Prometheus.

Освіта.ua
09.03.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів