У Тернополі освітяни будуть пікетувати ОДА

Учні та викладачі проведуть акцію через відсутність фінансування навчальних закладів

У Тернополі освітяни будуть пікетувати ОДА

Через відсутність фінансування навчальних закладів учні та викладачі тернопільських училищ проведуть попереджувальну акцію під стінами ОДА. Про це, з посиланням на керівництво одного з вищих професійних навчальних закладів міста, повідомляє місцевий сайт Тернополяни.

«Колективи Тернопільських Вищих професійних училищ глибоко стурбовані ситуацією, що склалася у січні-лютому 2016 року у зв’язку із відсутністю фінансування навчальних закладів: працівники не отримують заробітну плату, учні – стипендію; учні з числа дітей-сиріт не мають засобів для існування. Через заборгованість за електроенергію, газопостачання навчальні заклади можуть припинити своє функціонування», - йдеться у повідомленні.

Попереджувальна Всеукраїнська акція мирного характеру педагогічно-учнівських колективів професійно-технічних закладів відбудеться 3 березня о 16 годині.

Як відомо, минулого тижня працівники сфери професійно-технічної освіти Волині, через критичний стан фінансування, були вимушені вдатись до перекриття траси міжнародного значення «Київ-Варшава».

Освіта.ua
02.03.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Перша вчителька
Пенсія 1092 грн. А написала ту, про яку мрію.. Вже зовсім розпереживалася, як задумалася, як на 1092 грн можна буде прожити у 2020 році.
Перша вчителька
Шановні колеги! Можливо викладене мною питання хвилює ще когось із Вас. У 2010 році оформила пенсію за вислугою років. Але потім відмовилася і вийшла на роботу в школі. Пенсію нарахували 2092грн. Тепер підвищили пенсійний вік. При виході на песію за віком , пенсія буде все рівно нараховуватисяза коефіцієнтом 2010 року. Такаж ситуація з колегою. В цьому році пішла за віком, то мін. пенсія підвищилась на 49 грн. Можливо, звернемося до ПРЕЗИДЕНТА з ел.ПЕТИЦІЄЮ, щоб переглянули призначення пенсій для вчителів, які оформили пенсію за вислугою і продовжують працювати ( щоб при досягненні пенсії за віком враховувася коефіцієнт того року, в якому виповнюється 60 років., Це збільшить наші пенсії, і ми звільнемо робочі місйядля молоді). ХТО ЗНАЄ ,ЯК СТВОРИТИ ПЕТИЦІЮ - СТВОРІТЬ, і будемо її підтримувати.
Андрій
Ви ГОЛОВНЕ пишіть нашим дітям що в ПОЛЬЩІ чи КАНАДІ краще бо неньці ви не потрібні
пуля
Зарплата менше 60 $. А вимагають на всі 100%. Молодці Тернополяни. Підтримую. Не від хорошого життя пікети.
давно пора
Для пуля: а надо, чтобы по всем городам начали бастовать и школы, и училища, вот тогда будет толк
Коментувати
викладач ПТО
Зате уряд прозвітував, що вже профіцит бюджету 2 млрд. Якраз дохід з того, що учні та працівники не отримали коштів. яресько до спини як живуть сироти і за що.