Ректор ВНЗ принесла хабар в будівлю МОН

Ректор одного з ВНЗ Запорізької області вирішила принести хабар до кабінету заступника міністра

Ректор ВНЗ принесла хабар в будівлю МОН

1 березня у стінах Міністерства освіти і науки була зафіксована спроба ректора одного з університетів Запорізької області дати хабар заступнику міністра Андрію Гевку. Про це повідомляє прес-служба МОН.

Інцидент було знято на відео представниками Служби безпеки та Національного антикорупційного бюро України, до яких напередодні звернувся заступник міністра.

У Міносвіти повідомляють, що підставою для спроби дати хабар стали махінації адміністрації університету під час акредитаційної перевірки навчального закладу, в ході якої були виявлені маніпуляції зі студентськими роботами, що виконувалися підставними особами.

Ректор університету звернулася до заступника міністра освіти і науки з проханням закрити очі на виявлені порушення. Гевко відхилив пропозицію хабаря та звернувся до Національного антикорупційного бюро з відповідною скаргою.

1 березня ректор ВНЗ повторила спробу дати хабар у розмірі 10 тисяч доларів США із обіцянкою збільшити суму. Це було зафіксовано представниками НАБУ та СБУ.

Освіта.ua
01.03.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
революціонерка
А у нас у школі директор на кожне свято збирає ( не сама, а секретар) від 30 до 50 гривень з кожного вчителя на подарунки у районний відділ освіти. І спробуй не здай - на оперативці так рознесуть, мало не покажеться. Це з теж корупція...Все починається з малого...
122
Для революціонерка: А пробували не здавати? Спершу важко мати спротив, потім все значно легше)
можливо
Для 122: оно то легче. Если ребёнок в другой школе учится. Но ежели в этой - человека следует предупредить, что ПОДОБНЫЕ админы на ребёнку ВПОСЛЕДСТВИИ отыграются. Хорошо, если ребёнок понимающий. А если нет? А если нет, то маме выдаст:"Сейчас так не живут. Сейчас кругом предательство и подлость". Подготовить маму к этому следует. А уже после предлагать отказываться.
бергамон
Хай збирають, до останньої нитки нехай обдируть, допоки не зрозумієте - треба не здавати!
Коментувати
Геннадий
такая взятка уровень ЖЭКа. Зама жаба задавила. Сам и сдал.
Zinger
У зам.міністра спрацював інстинкт самозбереження, а ректор діяла за традицією. Потім написала би сюди, що нічого не змінилося, як брали хабарі так і беруть!
пуля
А що залишалось робити, якщо "наїхали"? Ще з часів Київської Русі так було: "Бабло перемагає зло"... Нічого не змінилося...
1
Это явно было показательное избиение для малоприносящих
Перес
Что это за мелочная сума 10 штук? Вот и отказался заместитель от такой подачки!)))