Гройсман просить Мінфін не блокувати фінансування ПТУ

Мінфін підготував пропозиції щодо накладення вето на закон, що врегульовує питання фінансування ПТУ

Гройсман просить Мінфін не блокувати фінансування ПТУ

Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман закликав Міністерство фінансів переглянути намір пропонувати президенту накласти вето на закон №3830 щодо фінансування професійно-технічних та інших навчальних закладів з Державного бюджету.

Спікер повідомив, що у Державному бюджеті на 2016 рік була допущена помилка щодо зміни системи фінансування професійно-технічних училищ та їх передачу на базовий місцевий рівень, рівень сіл, селищ.

Гройсман зазначив, що парламент ухвалив закон "Про внесення зміни до Закону України "Про Державний бюджет України на 2016 рік" (щодо фінансування професійно-технічних та інших навчальних закладів з державного бюджету)", який дає можливість відновити фінансування і стабілізувати ситуацію в частині фінансування професійно-технічних закладів.

У той же час, спікер зауважив, що за наявною інформацією, Міністерство фінансів підготувало пропозиції щодо накладення вето на цей закон.

"Ми вважаємо, що це питання потребує врегулювання. І ми вважаємо, що просто так направляти пропозиції щодо накладення вето, коли закон був ухвалений внаслідок консультацій: величезну роботу провів комітет, величезну роботу провели освітяни, які є сьогодні присутні в парламенті, з профспілками, з представниками ПТУ – врегулювали ситуацію, знайшли вихід, виклали це в законі, без консультацій пропонувати накладати вето – це неправильно", – підкреслив Гройсман.

Спікер парламенту висловив переконання, що рішення щодо пропозиції накладення вето на закон №3830 треба було приймати шляхом консультацій з Верховною Радою.

"Це питання не лише коштів – це питання професійно-технічної освіти України", – наголосив Гройсман.

"Я би просив переглянути цю позицію і зрозуміти, яким чином її врегулювати", – спікер, звертаючись до голови Міністерства фінансів Наталії Яресько.

Як відомо, 4 лютого Верховна Рада прийняла законопроекти щодо змін фінансування професійно-технічної освіти.

Освіта.ua
19.02.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
ааа
яресько з яйценюком вже розтратили 8 мільярдиків на пту а тепер кричить як недорізана свиня, що підготувала ноу- гау вето...ще б запустили поїзд в китай через Місяць або торгівлю з марсіанами для наповнення бюджету курвота довбана. А вона не в курсі, що сироти, які не отримали майже 2 місяці грошей хочуть різати собі вени, бо нема за що жити. Яйценюк розпинався, що всі отримали зарплати і стипендії... цілковиті брехні...і помилка в бюджеті про фінансування пту зовсім не помилка...ми не дурні...як там у римському праві:" Якщо щось відбувається саме так, то це комусь потрібно". Чи не так, кляті " рехворматори"? А ви тупі українці слухайте та ковтайте їхні брехні та швидше вимирайте, бо 40 мільйонів прогодувати трохи накладно стало злодіям
-1
Для ааа: Каждый народ заслуживает своих правителей.
ааа
Якась кривоязика американка буде знищувати українських дітей разом яйценюком. Ну-ну які ще "резворми" на часі? Мо’ завезуть американських вчителів в хап скули?Бо щось не уявляю, що вчитель, який нк можк навчити учня зі свого предмету за 15 років зразу зміниться і буде випускати проффесорів
-1
Для ааа: Ты только в сети такое храброе? Пойди к кабмину и скажи Яценюку в лицо. )))))
Коментувати
Вчитель.
Що там такого - сидять працівники птнз півтора місяці без зарплатні - нехай так буде й надалі. Не всі міські бюджети мають кошти для фінансування своїх ПТНЗ.
-1
Для Вчитель.: Кору пусть обдирает и ест.
ааа
Ми ж не ледачі кацапи...дивись щоб не довелось самому таке робити кацап смердючий
-1
Для ааа: Чучело, пойди еще пару памятников свали. Может лучше жить начнешь.
Коментувати
007
На сайте президента собирают подписи для петиции Відновити державне фінансування Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2015/2016 н. р. до рівня, що дозволить провести ІV етап згідно з додатком 1 до наказу Міністерства освіти і науки від 07.09.2015 № 915 https://petition.president.gov.ua/petition/21054