Osvita.ua Вища освіта Яценюк вирішив розібратись з платним доступом до ЄДЕБО
Яценюк вирішив розібратись з платним доступом до ЄДЕБО

Через два роки перебування при владі уряд та МОН вирішили розібратись з платним доступом до ЄДЕБО

Яценюк вирішив розібратись з платним доступом до ЄДЕБО

Прем’єр-міністр Яценюк доручив Міністерству освіти і науки України в десятиденний термін розібратися з ситуацією в ДП "Інфоресурс", через яку приватна компанія отримувала 13 млн. грн. на рік за доступ до електронної бази з питань освіти. Про це він заявив на засіданні уряду в четвер, повідомляє Урядовий портал.

За словами першого заступника міністра освіти Інни Совсун, Державне підприємство "Інфоресурс" є адміністратором єдиної державної електронної бази з питань освіти. Вона підкреслила, що база даних належить державі, а програмні засоби – приватній особі.

Совсун повідомила, що університети сплачують за доступ до бази 1,80 гривні за кожного студента за квартал.

У свою чергу Яценюк підкреслив, що компанія за рік отримала 13 млн грн та доручив МОН в десятиденний термін розібратися з ситуацією щодо державного підприємства "Інфоресурс".

Як відомо, платний доступ вищих навчальних закладів до Єдиної електронної бази з питань освіти був започаткований після її створення за часів управління галуззю екс-міністром Дмитром Табачником. Подібна практика була продовжена і за нового керівництва МОН та уряду.

Освіта.ua
18.02.2016

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Виталий
Очень хорошо сидеть на денежных потоках, вот они и не ломали то, что сделано Табачником! Как, собственно, и всё в этой стране!!!
1
Для Виталий: совершенно с Вами согласен!!! Сюда можно добавить "ноу-хау" ,по-моему,ещё команды Ющенко - пресловутые пришкольные лагеря.
Тарас
Шок! Державний коледж,50% фінансування з держбюджету(з.п., енергоносії- пропорційно до кількості держзамовлення). Спеціальний фонд - з.п., енергоносії - знову ж таки пропорційно до кількості студентів + оплата всіх поборів Міністерства та Державних структур (СЕС, пожежна, ОП і т.д.). Як звести кінці з кінцями?
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!