Osvita.ua Вища освіта Проект автоматизації вищої школи: лауреат Global CIO
Проект автоматизації вищої школи: лауреат Global CIO
На правах реклами

Проект з автоматизації Вищої школи економіки отримав перше місце на конкурсі Global CIO

Проект автоматизації вищої школи: лауреат Global CIO

Проект з автоматизації Вищої школи економіки отримав перше місце на конкурсі Global CIO у номінації "Краще рішення з оптимізації бізнес-процесів". Проект успішно реалізований на базі системи "Галактика Розклад навчальних занять". Це унікальне рішення - конструктор розкладу занять, розроблений корпорацією "Галактика".

Проект з автоматизації Вищої школи економіки, що отримав нагороду Global CIO, охоплює кілька підрозділів навчального закладу, розташованих в чотирьох різних містах, включає 42 факультету і 167 автоматизованих робочих місць.

В рамках проекту ставилися цілі автоматизації процесу складання розкладу навчальних занять, підвищення рівня достовірності та узгодженості даних, організації взаємодії диспетчерів, викладачів і співробітників в процесі формування розкладів, оптимізація завантаження аудиторного фонду ВНЗ.

Реалізований проект є достатньо нестандартним. Перш за все, це стосується високої складності автоматизованих бізнес-процесів. Так, при складанні розкладу в умовах постійно змінюваної структури університету, повинні були контролюватися понад 40 різних параметрів. У системі реалізований складний і унікальний математичний апарат, що дозволяє автоматизувати процес аналізу і контролю дотримання пред'явлених до розкладу вимог.

Розклад складається одночасно для 710 освітніх програм в 72 навчальних корпусах. Контроль перетинання груп студентів, аудиторій та інших параметрів розкладу здійснюється в режимі реального часу з усіх навчальних корпусів одночасно.

Окрім того, в ході проекту вирішена задача автоматизованої інтеграції інформаційних систем з системою планування розкладів занять в режимі реального часу.

За словами директора київського офісу корпорації "Галактика" Сергія Литвиненка, сьогодні кілька провідних вишів України проводять переговори з корпорацією про використання рішення в своєму навчальному процесі.

"Система "Галактика Розклад навчальних занять" пройшла перевірку часом і підтвердила статус кращого рішення в своєму класі. Нагорода від Global CIO підтверджує якість програмного продукту", - констатує Сергій Литвиненко.

Докладніше про систему Галактика

Освіта.ua
18.02.2016

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!