Проект автоматизації вищої школи: лауреат Global CIO
PR

Проект з автоматизації Вищої школи економіки отримав перше місце на конкурсі Global CIO

Проект автоматизації вищої школи: лауреат Global CIO

Проект з автоматизації Вищої школи економіки отримав перше місце на конкурсі Global CIO у номінації "Краще рішення з оптимізації бізнес-процесів". Проект успішно реалізований на базі системи "Галактика Розклад навчальних занять". Це унікальне рішення - конструктор розкладу занять, розроблений корпорацією "Галактика".

Проект з автоматизації Вищої школи економіки, що отримав нагороду Global CIO, охоплює кілька підрозділів навчального закладу, розташованих в чотирьох різних містах, включає 42 факультету і 167 автоматизованих робочих місць.

В рамках проекту ставилися цілі автоматизації процесу складання розкладу навчальних занять, підвищення рівня достовірності та узгодженості даних, організації взаємодії диспетчерів, викладачів і співробітників в процесі формування розкладів, оптимізація завантаження аудиторного фонду ВНЗ.

Реалізований проект є достатньо нестандартним. Перш за все, це стосується високої складності автоматизованих бізнес-процесів. Так, при складанні розкладу в умовах постійно змінюваної структури університету, повинні були контролюватися понад 40 різних параметрів. У системі реалізований складний і унікальний математичний апарат, що дозволяє автоматизувати процес аналізу і контролю дотримання пред'явлених до розкладу вимог.

Розклад складається одночасно для 710 освітніх програм в 72 навчальних корпусах. Контроль перетинання груп студентів, аудиторій та інших параметрів розкладу здійснюється в режимі реального часу з усіх навчальних корпусів одночасно.

Окрім того, в ході проекту вирішена задача автоматизованої інтеграції інформаційних систем з системою планування розкладів занять в режимі реального часу.

За словами директора київського офісу корпорації "Галактика" Сергія Литвиненка, сьогодні кілька провідних вишів України проводять переговори з корпорацією про використання рішення в своєму навчальному процесі.

"Система "Галактика Розклад навчальних занять" пройшла перевірку часом і підтвердила статус кращого рішення в своєму класі. Нагорода від Global CIO підтверджує якість програмного продукту", - констатує Сергій Литвиненко.

Докладніше про систему Галактика

Освіта.ua
18.02.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів